JUNIOR/MEDIOR PHP FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a győri székhelyű Different Fejlesztő Kft. mobil alkalmazások, weboldalak, webshopok és egyedi szoftverek fejlesztésével foglalkozik.

Változatos, kihívásokkal teli projektjeik megvalósításához keresik új munkatársukat a következő pozícióba:

Fejlesztőként a következő feladataid lesznek:
  • Egyedi szoftverek backendjének fejlesztése Laravel / Backpack alapokon, kész funkcionális tervek alapján
  • Részvétel a projektek felmérésében, tervezésében
  • Az elkészített kódok fejlesztői tesztelése
Amire a munkavégzéshez szükséged lesz:
  • Laravel framework ismeret
  • OOP gyakorlat
  • MySQL ismeret
  • Saját munkára való igényesség

Nagy előnynek számít:

  • React vagy egyéb JS keretrendszer ismerete
  • HTML, CSS (sitebuild) jártasság

Juttatási csomag:

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer (alapfizetés + bónusz)
  • Teljesen bejelentett munkaviszony
  • 8 órás, rugalmas munkaidő
  • 50%-os kajarendelési kedvezmény
  • Korlátlan kávé & tea
  • Modern környezet (DXRacer szék, 2 monitor, egyedileg választott gép)
  • Relax szoba MASSATO masszázsfotellel, csocsóasztallal
  • Squash / konditerem bérlet

A munkavégzés részletei:

  • Munkavégzés helye: Győr, belváros

Amennyiben szívesen csatlakoznál megbízónk csapatához, kérlek töltsd fel frissített önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Partnerünk egy 1992 óta működő hazai vállalkozás, melynek tevékenységi körébe alkatrészek tervezése és gyártása, valamint egyedi forgácsoló szerszámok gyártása is beletartozik. Fontosnak tartják, hogy egyedi igényekre és sürgős esetekre is megoldást kínáljanak partnereiknek és ügyfeleiknek. Hozzájuk keresünk, akár pályakezdő kollégát is az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Budapest

Partnerünk egy nemzetközi cégcsoport magyarországi üzletága, melynek fő tevékenységi köre bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztése, gyártása és értékesítése. Az üzletág elsősorban élelmiszer- és környezetbiztonsági megoldásokkal foglalkozik, kiegészítve azt állategészségügyi és klinikai diagnosztikai alkalmazásokkal. Az üzletág mind harmadik feles partnereket, mind a cégcsoport saját laboratóriumait kiszolgálja termékekkel. Az üzletág nemzetközi központja Budapesten, a IV. kerületben található, a világpiacot kiszolgáló termelési és logisztikai központtal, melyet 2018-ban alapítottak és azóta folyamatosan fejlesztik. Az új gyártóegység bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 7 nap múlva