PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A világ második legnagyobb építőanyagipari vállalatának SSC-je, 89 ezer embert foglalkoztat 31 országban.

Most új kollégát keresnek a következő pozícióba:

Fő felelősségi köre: Kimenő számlák és kapcsolódó dokumentumok kezelése, napi kapcsolattartás a partnerekkel.
Feladatok:
  • Kimenő számlák nyomtatása, mellékletek összekészítése, postázása a partnerek részére e-mailben vagy postai úton,
  • Partnerekkel történő napi kapcsolattartás, számlázással kapcsolatban,
  • Szállítólevelek és teljesítési igazolások egyeztetése ellenőrzése a számlázáshoz és továbbítása a partnerek részére,
  • A kimenő számlák archiválásában közreműködik.
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség,
  • Min. 1-3 év adminisztratív munkakörben szerzett munkatapasztalat,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Kommunikáció és kapcsolatteremtő képesség,
  • Ügyfél orientáltság.
Előny:
  • SAP ismerete
Amit az ügyfelünk kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható, stabil hátterű vállalatnál,
  • Versenyképes alapbér,
  • Kimagasló cafeteria csomag, éves bónusz,
  • Home office lehetőség hetente egyszer,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Modern irodai környezet.

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (Árpád-híd közelében)

Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig: 8.00 és 16:30 között, heti 1 home office lehetőséggel.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gomba kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Megbízónk állateledel- és takarmánygyártásra és forgalmazásra specializálódott cégcsoport. Pénzügyi csapatuk bővítése céljából keresünk most hozzájuk új munkaerőt a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
HR, Munkaügy | Budapest

Ügyfelünk folyamatosan növekedő, stabil háttérrel rendelkező egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha! Mintavételi pontjaik mára országosan elérhetőek, ahol a legmagasabb minőségű és gyorsaságú szolgáltatást garantálják. A mintákat saját futárjaik szállítják laborba, melyek elemzésére pedig saját laborkapacitással rendelkeznek. Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több ezer tesztet tudnak elvégezni. Folyamatosan bővülő csapatukba kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva