BILLING SPECIALIST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

A világ második legnagyobb építőanyagipari vállalatának SSC-je, 89 ezer embert foglalkoztat 31 országban.

Most új kollégát keresnek a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Számlák és jóváírások kiállítása az egyeztetett számlázási megállapodásoknak megfelelően,
  • Adatok pontosságának biztosítása és továbbítása az ügyfelek felé az egyeztetett csatornákon keresztül,
  • Segítségnyújtás a vállalkozásoknak az ügyfelek számláival / jóváírásaival és egyéb helyesbítő számlázási dokumentumokkal kapcsolatos kérdésekben,
  • Tanácsadói szerepkör a Masterdata Management & Customer Invoicing osztályon belül, működésfejlesztési kezdeményezésekben és ad-hoc projektekben való részvétel,
  • A csapat szakértő tagjainak segítése problémák megoldásában,
  • A csapaton belüli erős tudásbázis kialakításában való részvétel,
  • Pénzügyi partnerekkel való kapcsolatépítés,
  • Bejövő hívások kezelése, számlázási problémák megoldása,
  • Havi SOX-egyeztetések és KPI-jelentések készítése.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Legalább 2 éves tapasztalat számlázási vagy order to cash területen,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Microsoft Excel magabiztos ismerete,
  • Önmotiváció és fejlődési hajlandóság,
  • Proaktív és eredményközpontú hozzáállás,
  • Képesség és hajlandóság nemzetközi csapatokban dolgozni.
Előny:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség értékesítési, ügyviteli, közgazdaságtani vagy pénzügy- és számviteli területen,
  • A készpénzfelvételi és számlázási folyamat átfogó ismerete,
  • Szolgáltatásorientált, ügyfélközpontú környezetben szerzett tapasztalat,
  • SSC-ben szerzett proaktív és eredményközpontú hozzáállás,
  • SAP rendszer ismerete.
Juttatások:
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható, stabil hátterű vállalatnál,
  • Kimagasló cafeteria csomag,
  • Éves bónusz,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Modern irodai környezet.
Munkaidő: Hétfőtől péntekig, törzsidő: 8-17, ezen belül a Vezetőséggel egyeztetve rugalmasan alakítható.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (a Forgách utca metrómegálló közelében).

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva, a bérigényed feltüntetésével!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba. A pozíció 6 órás és 8 órás munkaviszonyban is betölthető!

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Veszprém megye

Ha megtanulta már a kontrolling alapjait vagy szeretne ezen a területen tapasztalatokat gyűjteni! Ha kontrollerként Ön a folyamatokban, az elemzésekben hisz, amivel a stratégiai döntések alapkövét adja? Ha szívesen kapcsolódna be a digitalizációs folyamatok kiépítésébe? Akkor ez a pozíció Önnek szól! Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 37 nap múlva

Megbízónk egy Befektetési Zrt. keres Budapesti irodájukba új munkatársat az alábbi munkakörbe.

A hirdetés lejár 15 nap múlva