JUNIOR PPC SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk több, mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel. Jelenleg Európa szinte összes országában és a legnagyobb online piacterein is jelen van, mint például az Ebay vagy az Amazon. Bővülő csapatukba keresik új munkatársukat:

Junior PPC Specialista

pozícióba.

Ha a PPC-s kampányok mellett szívesen elsajátítanád a marketplace felületek menedzselését is, ez a lehetőség Neked szól!

Követelmények:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • 1-1,5 év tapasztalat marketplace vagy saját webshop felületeken PPC kampányok tervezésében és menedzselésében,
  • Erős középfokú angol nyelvtudás,
  • MS Office programok magabiztos használata (magasszintű Excel ismeret).

Előnyök:

  • Google Ads ismerete

Feladatok:

  • Marketplace felületek, PPC-s kampányok menedzselése,
  • PPC kampányok tervezése, kivitelezése és optimalizálása,
  • Kampányok teljesítményének mérése és folyamatos felügyelete,
  • Releváns kulcsszólista előkészítése különböző európai piacterekre,
  • Folyamatos kapcsolattartás a marketplacek hirdetési kontaktszemélyeivel.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Medicover white kártya

Munkaidő:  Hétfőtől-péntekig: 8 óra kötetlen munkarendben

Munkavégzés helye: Budapest, VI.kerület belváros

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk a pénzügyi közvetítőrendszer szereplőinek biztosítja elméleti és gyakorlat-orientált kurzusok széles választékát. A cég portfóliója a hazai felnőttképzési piacra terjed ki, amely által több mint 20 ezer főt számláló hallgatói közösséggel, a több száz főből álló kimagasló oktatói bázissal és nemzetközi partnerhálózattal rendelkezik. Most munkatársukat keressük az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Marketing, PR, Média | Budapest

Partnerünk Budapest piacvezető ingatlankezelő- és közvetítő vállalata, több száz bérlakás, valamint kereskedelmi ingatlan tulajdonosa - munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Marketing, PR, Média | Országos

Mindened a digitális marketing? Elég tapasztalatod van online kampányok tervezésében és kezelésében? Eredményesen dolgozol 100% home officeból, teljesen rugalmas munkaidőben? Ha igen, akkor ez a lehetőség neked szól! Megbízónk a digitális marketing iparág és a legújabb marketing technológiák lelkiismeretes szakértője. Munkaerő piacra visszatérők, teljes és részmunkaidős (6 órás) munkatársak jelentkezését is várjuk az ország egész területéről az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 31 nap múlva