ÜZLETVEZETŐ (GYŐR–MOSON–SOPRON MEGYE)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy több országban jelenlévő, több ezer munkavállalót foglalkoztató, kereskedelmi területen tevékenykedő nagyvállalat.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új kollégát:

Főbb feladatok:
  • Az adott kereskedelmi egység zavartalan működésének biztosítása a vásárlói elégedettség érdekében
  • Az áruház értékesítés és logisztikai folyamatainak teljeskörű megszervezése, irányítása
  • 20-25 fős csapat vezetése, támogatása
  • Munkavállalók felvétele, betanítása, oktatásuk felügyelete
  • Az üzletmenethez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása a jogszabályi, hatósági szabályozások ismeretével és betartásával.
  • A vállalat vezetése által kitűzött és jóváhagyott üzleti stratégia megvalósítása
Te vagy a megfelelő jelölt, ha:
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 3 évet dolgoztál már vezetői pozícióban és nem ismeretlen számodra egy csapat irányítása
  • Vezetői szemléletmód, vevőközpontú értékesítés orientált hozzáállás jellemez
  • Felelősségteljes és átlagon felüli elkötelezettséggel rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalási készséged van
  • Legalább felhasználói szinten kezeled a MS Office programokat
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Német nyelvtudás
Amit Partnerünk a munkádért kínál:
  • A piachoz képest magasabb jövedelmet, valamint korrekt juttatási csomagot biztosítanak
  • A vállalatnál egy éven belül akár többször is emelik a pozícióhoz tartozó béreket, ezért biztos lehetsz benne, hogy a magas infláció ellenére is piacképes marad a fizetésed
  • Stabil munkahelyet egy nemzetközi vállalatnál, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Tervezhető munkaidőt, szabad hétvégét biztosítanak – a szektorban egyedülállóan
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatokat
Munkavégzés helye: Győr – Moson – Sopron megye

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel. A csapat új tagja az egyik Budapesti áruház teljes működtetését látja majd el. Megbízónk megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk a textilmenedzsment területén Európa vezető vállalatának tekinthető, 16 országban van jelen. A termékeik és szolgáltatásaik egyedi megoldást és teljes körű szolgáltatást kínál fenntartható módon. Jelenleg Magyarországi és Romániai értékesítési csapatuk élére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba, augusztusi vagy szeptemberi munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Partnerünk 1997 óta vannak jelen a piacon, mára már Magyarország vezető mobilszerviz szolgáltatója, közel 300 munkatárssal. Partnereik közé tartozik az ország mindhárom nagy mobilszolgáltatója, valamint mobileszköz gyártó világcégekkel dolgoznak együtt és 2020-ban az egyéni ügyfelek felé is nyitottak. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva