FEJLESZTŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az Equilor Befektetési Zrt. operációs részlege 2-3 éves gyakorlattal rendelkező

FEJLESZTŐ
munkatársat keres.
Feladatok:
  • Adatmigrációs folyamatok áttekintése, fejlesztések kivitelezése
  • SQL programozói feladatok ellátása
  • Üzleti folyamatok feltérképezése, hatékonyságának javítására való javaslattétel
  • Fejlesztési specifikációk elkészítése, fejlesztési dokumentáció
  • Ellenőrző, támogató riportok készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Word, Excel magas szintű ismerete
  • Önálló, dinamikus munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság, pontosság, kiváló munkabírás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Előnyt jelent:
  • Befektetési szolgáltatónál vagy pénzintézetnél, szerzett minimum 2-3 éves gyakorlat, pénzügyi eszköz termékismeret
  • Clavis (Dorsum Zrt.) rendszer ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest (II. Pasaréti út 124-126, MOZIUM irodaház)
Kérjük, a jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat jutassák el:
  • Önéletrajz
  • Egyoldalas bemutatkozó anyag
  • Bérigény megjelölése

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk a világ legnagyobb K+F vállalatai számára nyújt professzionális mérnöki, informatikai szolgáltatást szoftverfejlesztés és -tesztelés, informatikai tanácsadás, valamint műszaki szakszövegírás terén. Skandináv vállalatként munkavállaló-központú értékrendet képviselnek, kollégáik a legmodernebb technológiákkal, profi munkaeszközökkel dolgoznak, valamint a cég által nyújtott színvonalas, belsős képzésekkel folyamatosan fejleszthetik szakmai tudásukat. Csatlakozz profi csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Szeged

Megbízónk szegedi, magyar tulajdonban lévő cég, évtizedek óta a fertőtlenítő- és tisztítószerek, valamint kozmetikai termékek egyik meghatározó gyártója a hazai piacon. 2021-ben a régi épületek helyén elkészült a teljesen új, modern üzemük. Számukra keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Would you like to work for a stable company that improves continuously? Would you like to be part of a black-belt IT team of the thoughest experts? Here is your perfect chance! Our client is an expert in IT and Financial services. Currently they are looking for a new member for their team of IT experts for the position of

A hirdetés lejár 28 nap múlva