MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretne egy stabilan növekvő vállalatnál dolgozni, akik a Covid ellenére is folyamatosan bővülnek?
Szeret automatizált gépekkel dolgozni?

Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára.
Siófoki gyártóegységük autóipari ülésmozgató megoldásokat, lehajtható fejtámlákat, motorháztető nyitó kábeleket, valamint kisgép kábeleket gyárt.

Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar-Landrover, Peugeot, Fiat modelljei.

Siófoki csapatukba keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Manuális összeszerelő, félautomata és automatizált gyártási területek minőségügyi támogatása,
  • Folyamatos minőségfejlesztési, helyesbítő, ill. folyamatképesség javító intézkedések meghatározása és bevezetése a termelésben,
  • Eljárások betartása és betartatása, minőségügyi oktatások megtartása,
  • Hatékony belső kommunikáció a minőségügyi mutatókról, javító intézkedésekről, elvárásokról, ezek változásáról,
  • Beszállítókkal és vevőkkel történő hatékony kommunikáció, jóváhagyatások és reklamációk kezelése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség,
  • 1-3 éves mérnöki szintű gyártásközi VAGY vevői minőségbiztosítási VAGY projektek menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete (szóban-írásban, partnerek + kollégákkal való kapcsolattartás).

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Műanyag fröccsöntési ismeretek,
  • Automatizált gyártásban szerzett tapasztalat,
  • Manuális összeszerelési területen szerzett minőségügyi tapasztalat,
  • Német nyelv ismerete.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Választható havi cafeteria + teljesítmény bónusz,
  • Fejlődési- és karrierlehetőség,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop, mobiltelefon),
  • Családias, barátságos légkör,
  • Munka és magánélet egyensúlyát támogató környezet,
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség,
  • Kávé, gyümölcsnap,
  • Eseti Home office lehetőség.
Munkavégzés helye: Siófoki ipari park (M7 autópálya lehajtótól 5 perc, Székesfehérvártól 20 perc)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig – kötetlen munkaidő a Vezetőséggel való egyeztetés szerint

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Pest megyei partnerünk kiváló minőségű elektronikai berendezéseket gyárt az orvostechnika, a telekommunikáció, az autóipar és más ágazatok számára. Jelenlegi csapatunk bővítésére a következő munkakörbe várják a Te jelentkezésedet:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Megbízónk több mint 50 évet töltött a szabványos és testreszabott csomagolási megoldások széles skálájának kifejlesztésével a vezető globális gyógyszergyártó cégek számára. Magántulajdonban lévő, nyereséges és folyamatosan növekvő cégként 110 főt foglalkoztat Magyarországon. Csapatuk megerősítése miatt keresünk hozzájuk új munkatársat

A hirdetés lejár 19 nap múlva