COMPLIANCE MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Jog, Közigazgatás

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az Equilor Alapkezelő Zrt.

munkakörbe az alábbi feltételekkel munkatársat keres:
Feladatok:
  • A megfelelőségi feladatok elvégzésben való részvétel, a megfelelőségi vezető munkájának támogatása, nyilvántartások vezetése
  • Részvétel a szabályzatkészítési folyamatokban, szabályzatok jogszabályi megfelelőségének vizsgálatában
  • Részvétel compliance/megfelelőségi területhez kapcsolódó ellenőrzésekben, részvétel jelentéskészítési feladatokban, a jelentésekben javasolt intézkedések végrehajtásának nyomon követésében, rendszeres vizsgálatok és kapcsolódó jelentések elkészítése
  • Jogszabályi változások nyomon követése
  • Részvétel az Alapkezelőt érintő szerződések kialakításában, véleményezésében
  • Részvétel a compliance tevékenységhez kapcsolódó fejlesztési, folyamatszervezési feladatokban
Elvárások:
  • Felsőfokú jogi/közgazdasági végzettség
  • 2-3 éves munkatapasztalat
  • Ágazati, illetve a compliance területhez rendelt jogszabályok ismerete (Kbftv., ABAK rendelet, Bszt., Pmt., GDPR és MIFID II-es szabályozás)
  • MsOffice programok (főként word) magas szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Büntetetlen előélet igazolása
Előnyt jelent:
  • Tőkepiaci vagy pénzügyi területen szerzett compliance tapasztalat
  • Compliance szakértői végzettség
Amit nyújtani tudunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Változatos, sokrétű feladatok
Munkavégzés helye:
  • Budapest II. kerület Pasaréti út 122-124.
Fontos információk - jelentkezés módja, alapvető elvárások a beadott pályázattal kapcsolatban:
  • Szakmai önéletrajz
  • Bérigény megjelölése
  • Motivációs levél

Hasonló pozíciók

Jog, Közigazgatás | Budapest

Magyarország egyik vezető független pénzügyi szolgáltatója keresi az alábbi pozícióba új kollégáját:

A hirdetés lejár 12 nap múlva