LEVEGŐMINŐSÉGI MŰSZER KARBANTARTÓ ÉS JAVÍTÓ MÉRNÖK/TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a világ legnagyobb laboratóriumi hálózatának tagjaként, 34 éve független és akkreditált vizsgálólaboratóriumot üzemeltet.

Budapesti, csepeli központjuk bővítése miatt, a környezeti levegőminőség (emiszió, immisszió, technológia légtér) mérésekkel foglalkozó csoportjukba keresnek munkatársat az alábbi munkakörökbe:

LEVEGŐMINŐSÉGI MŰSZER KARBANTARTÓ ÉS JAVÍTÓ TECHNIKUS/MÉRNÖK

Főbb feladatok:

  • A levegőminőség mérésekhez műszaki és szakmai támogatás nyújtása a műszerek és rendszerek előkészítésével, karbantartásával, kisebb javításával, pontosság ellenőrzésével kapcsolatban
  • Az eszközpark és műszaki eszközök nyilvántartása, felügyelete és a működéshez szükséges szakmai háttér biztosítása
  • Mérésekben való részvétel laboratóriumi és helyszíni munkahelyeken
Elvárások:
  • Mérőeszközök területen szerzett mérési vagy tervezői vagy műszer javító- karbantartói tapasztalat
  • Műszaki technikusi vagy mérnöki végzettség
  • Műszerek használatában való jártasság
  • Felhasználói szintű számítógép és szoftver használat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Egészséges és környezettudatos életmód
  • Gyors tanulási képesség, precíz, pontos munkavégzés

Előnyök:

  • Levegőminőség szakmai területen szerzett mérési vagy tervezői vagy műszer javító- karbantartói tapasztalat
  • Akkreditált laboratóriumban szerzett mérési tapasztalat
  • Gyengeáramú elektronikai eszközök szervizelésében tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Budapesti-i vagy környéki lakhely
  • IT szakmában szerzett tapasztalat, haladó informatikai tudás
  • Meteorológia ismeretek
  • Kreativitás, gyors probléma megoldás a helyszínen

Juttatások, ajánlat:

  • Végzettségek és tapasztalatnak megfelelő fizetés
  • Dinamikus és mozgalmas munkahely
  • 3-4 fős csoportmunka
  • Rugalmasan kialakított munkahelyi légkör
  • Közvetlen szakmai vezetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Klímaváltozással kapcsolatos vezetői tudásmegosztás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Szerviztechnikusként vagy elektroműszerészként szereztél végzettséget/tapasztalatot, és a jövődet is ezen a pályán képzeled el? Most itt a lehetőség a számodra, hogy tagja legyél egy villámgyorsan fejlődő vállalkozás szimpatikus csapatának! Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája. Jegyértékesítő és fizető parkoló rendszerek hardver/ szoftver fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalat. Csapata bővítése céljából keresi új kollégáját az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Partnerünk az egyik vezető after-sales szolgáltatásokat nyújtó cég a régióban. A cég fő profilja a mobiltelefonok javítása. A több mint 300 főt foglalkoztató vállalat többek között az alábbi gyártók hivatalos magyarországi szerviz partnere: Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi, LG, Asus, Alcatel, CAT , Lenovo, Blackberry, Oppo, Realme. Csapatuk bővülése céljából keresünk most új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Partnerünk célja, a cég alapításkor a környezetbarát festési technológiák elterjesztése volt. Szolgáltatásuk teljes körű, mely tartalmazza a technológia tervezését, a gyártmánytervezést, a gyártást, a fővállalkozást, kulcsrakész üzemek, vagy egyes részelemek kivitelezését, szervizét vevőszolgálatát. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva