HEGESZTŐ/ÉLHAJLÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a MAD-Werk Kft., 1990-ben alakult egyedi és ipari fémszerkezetek gyártására.
Tevékenységei közé tartozik a hegesztő oktatás, üzemükben a hegesztett szerkezetek gyártása, tervezés és rajzolás.
A felhasznált alapanyag kizárólag alumínium és rozsdamentes acél.
Termékeik között szerepelnek üzletberendezések, vasúti elemek, élelmiszer és gyógyszeripari termékek, tartályok és különböző egyedi hegesztett  szerkezetek.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:
  • Fémszerkezetek kézi hegesztése
  • Hegesztett szerkezetek gyártása
  • Csövek és lemezek hajlítása, lézervágása
  • Lakatos és forgácsolási folyamatok elvégzése valamint szemcseszórás
  • Munkafolyamatok dokumentálása
Amit Partnerünk vár Öntől:
  • Szakirányú végzettség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Csapatszellem, megbízhatóság
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Családias légkör
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Szállás, albérlet támogatás
Munkaidő: H-P, 2 műszak (6-14 és 14-22)

Munkavégzés helye: Bicske

Jelentkezzen önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

Megbízónk nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság. Központi telephelyén a termelést kiszolgáló műhelyben, szakmai gyakorlattal rendelkező új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 5 nap múlva