SENIOR BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk fő tevékenysége a villamosenergia-termelés, emellett villamos- és gázkereskedelmi
engedéllyel is rendelkezik. Összesen 794 MW-os teljesítményével a magyar villamosenergia-rendszer legnagyobb gáztüzelésű erőműve.

Energetika, olajipar, közmű területén jártas
új munkatársat keresnek

pozícióba.
Az alábbi feladatok várnak:
  • Beszerzési folyamatok előkészítése, tervezése a külső jogszabályoknak megfelelően, szakterületek által megfogalmazott igények alapján
  • A beszállítói adatbázis továbbfejlesztés és működtetése
  • Beszerzési folyamatok teljeskörű lebonyolítása (igények megfogalmazása, döntés-előkészítési javaslatok készítése, versenyeztetési eljárások szervezése, tárgyalásokon való részvétel, fuvarozókkal való kapcsolattartás, dokumentáció)
  • Szerződés menedzsment
  • Beszállítók monitorozása
  • Beszerzési modulban történő naprakész adatrögzítés
  • Adatszolgáltatás külső szervezetek és társosztályok számára

Elvárások:
  • Műszaki főiskola vagy egyetem (Gazdasági/kereskedelmi/jogi kiegészítés előny)
  • Beszerzési, kereskedelmi tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Beszállítói minősítési rendszerek ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Irodai szoftveres ismerete (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány megléte
Előny:
  • Erőművi technológia (üzemeltetési/karbantartási) ismeret
Amit a cég nyújt:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Bónusz
  • Élet és egészségbiztosítás
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Jól működő, segítőkész csapat
Munkavégzés helye:
  • Százhalombatta

Amennyiben szívesen erősítené ügyfelünk csapatát, várjuk frissített önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Energiaipar | Pest megye

Partnerünk villamosenergia kis-, és nagykereskedelmi feladatait ellátó leányvállalataként alakult, az utóbbi években azonban a kereskedelmi tevékenységét fokozatosan felváltotta a cégcsoportba tartozó erőművek támogató funkcióinak ellátása, valamint a cégcsoport növekedési stratégiájának üzletfejlesztési támogatása. Csapatukba keresünk a megnövekedett projektszám menedzselése szempontjából az alábbi pozícióba kollégát villamosenergetika területre:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Megbízónk a SZTNH a Kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. tv. 83. § (1) bek. alapján pályázatot hirdet a Szabadalmi Főosztály, Villamossági Osztályára az alábbi munkakörre:

A hirdetés lejár 19 nap múlva