SZERVIZVEZETŐ

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Jász-Nagykun-Szolnok megye Pest megye

Munkaterület: Agráripar, Mezőgazdaság

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk stabil háttérrel rendelkező, 30 éve a piacon lévő, kiváló minőségű mezőgazdasági gépek értékesítésével, szervizével, alkatrészellátásával és öntözéstechnikával foglalkozó cég.

Szerviz csapatuk élére, központi telephelyükre
keresünk új munkatársat

pozícióba.
Feladatok:
  • A szerviz csapat koordinálása napi és stratégiai szinten
  • Gépek összerakásának, beüzemelésének irányítása, garanciális és garancián túli szervizmunkák megszervezése
  • Kiemelt partnerekkel való kapcsolat ápolása,  vevőelégedettség biztosítása
  • Külföldi gyártók ügyfélszolgálatával való egyeztetések, gyári képzéseken való részvétel
  • Szervizszerelők részére képzések szervezése
Elvárások:
  • Mezőgazdasági gépészmérnök végzettség
  • Szakterületen szerzett tapasztalat
  • Csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Magas műszaki színvonalú mezőgazdasági gépek felépítésének és működésének ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Cafetéria
  • Éves bónusz
  • Céges autó - magánhasználatra is
  • Szakmai továbbképzések
Munkavégzés helye:
  • Szolnok
Munkaidő:
  • 8:00 - 16:30
Amennyiben szívesen vezetnéd ügyfelünk szervizcsapatát, várjuk frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Partnerünk egy multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata - itthon a 2000-es évek óta vannak jelen a piacon újító fröccsöntő technológiáikkal. Magyarországon kívül 22 másik országba szállítják megoldásaikat. Mérnöki csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnercégünk közel 15 éve foglalkozik kiváló minőségű elektronikai termékek gyártásával többek közt orvostechnikai, telekommunikációs, autóipari és egyéb ágazatok számára. Bővülés miatt jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva