PHP/LARAVEL WEBFEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Netpeople egyedi weboldalak tervezésével, fejlesztésével, üzemeltetésével foglalkozó webfejlesztő cég, fiatalos csapatába keres új

PHP/LARAVEL FEJLESZTŐT.
Feladatok:
  • Weboldalak és webes alkalmazások fejlesztése
  • Meglévő rendszerek továbbfejlesztése
  • Részvétel a projektek felmérésében, tervezésében
  • Szoftverfejlesztési dokumentációk készítése, folyamatos kapcsolattartás a projektcsapattal
Elvárások:
  • Legalább 3 éves PHP fejlesztői tapasztalattal rendelkezel
  • Mindig tiszta és átlátható kód írására törekszel
  • Dolgoztál már a Laravel ökoszisztémában és szereted is
  • Vannak verziókezelésben szerzett ismereteid (git, feature branching)
  • Alapos MySQL adatbázis ismeretekkel rendelkezel
  • Precizitás, megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség
  • Az önálló munkavégzés mellett csapatban is jól érzed magad
  • Tudod dokumentálni a saját munkád
Előnyt jelent ha:
  • Van tapasztalatod a TALL stackkel
  • Az Alpine-ról nem az Alpok és nem egy márka jut elsőre eszedbe
  • Átlátod a Laravel Livewire-t, vagy legalább dolgoztál már benne
  • Fejlesztettél már webáruházat, van tapasztalod online fizetési megoldásokkal, checkout folyamatokkal
  • Hallottál az InertiaJS-ről, de még jobb, ha használtad is
  • Túltetted magad a jQuery világán és nem okoz traumát a mellőzése
Nem kell aggódnod, nem kell mindent megírnod és kisujjból kiráznod, természetesen mi is használunk kész megoldásokat és open source csomagokat. Fontos számunkra a fontolva haladás, a folyamatos fejlődést és egymás aktív segítése.

Ami kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Stabil hely, dinamikusan fejlődő csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, tudásmegosztás
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatal, jó hangulatú csapat
  • Változatos projektekben való részvétel
  • Egyéni igényekhez igazodó otthoni munkavégzés
  • Vállalati szabadidős rendezvények

A munkavégzés helye:
  • Budapest, 14. kerület - Bosnyák tér környéke
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küld el önéletrajzod a JELENTKEZÉS gomba kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak és mentális- , valamint különböző függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk MEDIOR FRONTEND FEJLESZTŐ (REACT) munkatársat. Fő feladata a szoftver modernizációja, valamint a junior kollégák mentorálása lesz.

A hirdetés lejár 31 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Megbízónk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva