MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ

Munkavégzés helye: Fejér megye Győr-Moson-Sopron megye Komárom-Esztergom megye Vas megye Veszprém megye

Munkaterület: Agráripar, Mezőgazdaság

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk stabil háttérrel rendelkező, 30 éve a piacon lévő, kiváló minőségű mezőgazdasági gépek értékesítésével, szervizével, alkatrészellátásával és öntözéstechnikával foglalkozó cég.

Bővülő csapatukba keresünk számukra

munkatársat.
Feladatok, melyek várnak Rád:
  • A vállalat által forgalmazott prémium mezőgazdasági gépek értékesítése új és meglévő ügyfelek számára
  • A vevői igények alapján műszaki árajánlatok kidolgozása
  • Mezőgazdasági technológiák bemutatása, szakmai tanácsadás
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel és új kapcsolatok építése
  • Részvétel gépek alapvető beüzemelésében, átadásában
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki vagy agrár végzettség
  • Mezőgazdasági gépkereskedelemben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány - vezetési rutin
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás
  • Mezőgazdaságban szerzett tapasztalat
Amit a cég nyújt:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés + jutalékos rendszer
  • SZÉP kártya
  • Céges autó
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Előre lépési, fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Észak-Nyugat Magyarországi régió
Munkaidő:
  • Rugalmas - szervezett partnerlátogatások alapján
  • Heti 1 nap Home office lehetőség
Amennyiben csatlakoznál ügyfelünk értékesítői csapatához, várjuk frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Agráripar, Mezőgazdaság | Győr-Moson-Sopron megye

Megbízónk olyan stabil mezőgazdasági piaci szereplő, mely innovatív technológiájukkal áll a Termelők szolgálatában. Céljuk a talajjavítás, ezért termékeikkel hozzájárulnak a fenntartható gazdálkodáshoz és talajfejlesztéshez. Szívesen alapoznád meg szakmai karriered a talajfejlesztés területén? Partnerünk számára fontos azon értékesítői szemlélet - amik a megfelelő emberi hozzáállás mellett a hitelességet is képviselik. Most bővülés miatt keresünk csapatukba

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Agráripar, Mezőgazdaság | Országos

Partnerünk dinamikusan növekvő, Magyarországon, Szlovákiában kizárólagos disztribúciós szerződésekkel rendelkező, természetes összetevőkből álló takarmánykiegészítő termékeket forgalmazó, magyar tulajdonú vállalkozás. Most számára keresünk szakembert takarmányozási divíziójuk csapatába az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva