ÜGYFÉLSZOLGÁLATI SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Fontos számodra a stabil nemzetközi háttér, ugyanakkor a családias környezet, ahol odafigyelnek
rád? Számít neked a fejlődés és a tanulás lehetősége? Szívesen dolgoznál egy olyan helyen, ahol a kreatív gondolkodást értéknek tekintik?

Partnerünk egy skandináv központú vállalat, amely globális szinten biztosít szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásokat.

Jelenleg a professzionális ügyfélszolgálatukba keresik új kollégájukat a következő pozícióba:

Milyen feladataid lesznek?

  • Ügyfélelvárásoknak való megfelelés biztosítása,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, illetve a cég külföldi kirendeltségeivel, partnereivel,
  • Ügyfélmegbízások és árajánlatok rögzítése, feldolgozása,
  • Küldemények nyomonkövetése a felvételtől a lerakásig, proaktív ügyféltájékoztatás,
  • Napi riportok készítése az ügyfelek számára, illetve belső használatra,
  • Ügyfélelégedettség biztosítása, visszajelzések kezelése, részvétel akciótervek kidolgozásában és kommunikálásában,
  • Reklamációkezelés, kárügyek összefogása, koordinálása,
  • Részvétel új ügyfelek implementációjában.

Mit várnak el tőled?

  • 1-3 év munkatapasztalat help desk, ügyfélszolgálat, vevőszolgálat vagy recepciós területek egyikében,
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció magyar és angol nyelven,
  • Ügyfélközpontúság,
  • Kimagasló, proaktív problémamegoldó képesség,
  • Részletekre való odafigyelés képessége,
  • Priorizálás, multitasking,
  • Stressztűrő képesség és terhelhetőség,
  • Windows programok (MS Office – Excel, Word, Outlook) felhasználói szintű ismerete.

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • Logisztika, szállítmányozás, Supply Chain vagy ügyfélszolgálat területeken szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés,
  • Szép kártya,
  • Negyedéves csoportszintű bónusz a célszámok teljesítéséért,
  • A munkavégzéshez szükséges mobiltelefon és notebook,
  • Folyamatos szakmai segítségnyújtás, támogatás.

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: 8:00-17:00 óráig

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk az önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetője lehessen! Partnerünk skandináv központú globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, mely közúti/légi/vízi szállítmányozásban is érdekelt. Most lengyel közúti fuvarszervező csapatuk megerősítése végett keresnek nemzetközi közúti fuvarszervezési tapasztalattal rendelkező senior kollégát, aki szívesen törne csoportvezetői babérokra, és ismeri a kelet-közép-európai szállítmányozási piacot. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely Magyarországon 2 gyárat is üzemeltet. A gyártás mellett olyan logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkoznak, mint a nemzetközi fuvarszervezés. Jól beszélsz angolul? Lelkes, motivált személyiség vagy aki szívesen dolgozna multinacionális környezetben? JELENTKEZZ! A pest megyei gyártósori automatizálási részlegük támogatására keresnek most új munkaerőt az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba keresünk új kollégát

A hirdetés lejár 26 nap múlva