SZOFTVER TÁMOGATÓ MÉRNÖK (ÉPÍTŐIPARI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen részt vennél Magyarország vezető statikai programrendszerének fejlesztésében?

Amennyiben építőipari területen szerzett szaktudásoddal szívesen támogatnád
mérnöki szoftverfejlesztéssel foglalkozó ügyfelünk csapatát,

SZOFTVER TÁMOGATÓ MÉRNÖK

pozícióba!

(Teljes- vagy részmunkaidős lehetőség)
Az alábbi érdekes feladatok várnak Rád:
  • Az AxisVM statikai programrendszert használó mérnökök és külföldi forgalmazók technikai támogatása modellezési és felhasználói kérdésekben
  • Bemutatók, webinarok tartása hazai és külföldi partnerek számára
  • Minőségi oktató és bemutató anyagok kiadványok készítése (videók, prezentációk, szöveges leírások)
  • A program új funckióinak tesztelése a fejlesztés során
  • Fejlesztések szakmai előkészítése
Szeretnék, ha rendelkeznél:
  • Építőmérnök/építészmérnök egyetemi végzettséggel
  • Legalább 3 év szakmai/oktatói gyakorlattal (akár statikai tervezésben szerzett gyakorlat)
  • AxisVM szoftver átfogó ismerettel
  • Magabiztos angol nyelvtudással - oktató videó készítéshez, külföldi felhasználók segítéséhez
  • Videó felvevő/szerkesztő alkalmazásban szerzett tapasztalattal
  • MS Office programcsomag ismerettel
Előnyt jelent:
  • Egyetemi oktatói tapasztalat, phD
  • FEA, CAD szoftverek ismerete
  • Kiadványszerkesztő program ismerete
Amit a cég kínál:
  • Tapasztalathoz illő bérezés
  • Szép kártya
  • Prémium
  • Bejárás támogatás
  • Kedvezményes vállalati kölcsön
  • Központi helyen lévő modern irodai környezet
  • Kávé, tea minden mennyiségben :)
Munkavégzés helye:
  • Budapest VII. kerület EMKE Irodaház (Blaha Lujza tér)

Amennyiben szívesen erősítenéd partnerünk csapatát, várjuk frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Stabil háttérrel rendelkező munkahelyet keres és szívesen dolgozna tervezőként izgalmas, nemzetközi projekteken? Olyan cégnél szeretne dolgozni, ahol precíz mérnöki munkáját elismerik és fejlődését rendszeres szakmai tréningekkel támogatják? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk több mint 20 éves múltra visszatekintő, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, mely egyszemélyes vállalkozásból nőtte ki magát. Mára 45 fősre nőtt csapatuk idáig több, mint 4000 projektet vitt sikerre a világ 35 országában. Csapatukba bővítés céljából keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. A legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával rendelkezik. Új proaktív munkatársukat keresik TERVEZŐMÉRNÖK pozícióba.

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Ügyfelünk közel 60 éve alakult skandináv tulajdonú építőipari vállalat. Termékeikkel évek óta a nemzetközi és a magyar építőipar meghatározó szereplői, ami a magas szintű tervezői, gyártási, valamint szolgáltatói minőségnek köszönhető. Jelenleg tervezői csapatukba keresünk bővítés céljából új kollégát BUDAPESTI irodájukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva