TERMELÉSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk az Adu Alba Kft. fő profiljai közé tartozik a fa-,műanyag alapú csomagolástechnikai termékek gyártása (raklapok,speciális tengerálló csomagolás), műanyag vákuumformázott termékek (vákuumformázott logisztikai és csomagoló tálcák) gyártása, minőségügyi szolgáltatás (vizuális ellenőrzés, válogatás, csomagolás, újracsomagolás) végzése.

Számukra keresünk most új munkatársat

pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várják!

Szeretnél részt venni izgalmas kutatás-fejlesztési projektekben?
Szeretnéd tágítani a látókörödet?
És mindezért versenyképes fizetést vársz?
Akkor pályázd meg az Adu Alba Kft. Termeléstámogató mérnök pozícióját,
és légy mérnök csapatuk tagja!

A pozícióhoz tartozó feladatok:
  • Innovációban való gyakorlatias részvétel, a kutató-fejlesztő csapat tagjaként
  • Kutatás fejlesztéshez vásárolt új gyártósor paramétereinek meghatározása és optimalizálása
  • Mérnöki felügyelet, gyártóberendezések működésének folyamatos ellenőrzése
  • Fejlesztési dokumentáció készítése
  • Gyártási folyamatok fejlesztése a gyártási hatékonyság és minőség növelése érdekében
Az álláshoz tartozó elvárások
  • Felsőfokú (BSc vagy MSc) mérnöki végzettség az alábbiak közül:
  • Folyamatmérnök, gépészmérnök, könnyűipari mérnök  anyagmérnök, faipari mérnök, , poliermérnök, vagy termékfejlesztő mérnök
  • Gyártástechnológiák ismerete
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Komplex és elemző gondolkodásmód
  • Precíz, agilis és önálló munkavégzés
Az állás betöltéséhez előnyt jelent
  • Ha rendelkezel faipari, műanyagipari és csomagolástechnikai ismeretekkel, valamint jártas vagy 3D modellezésben
  • 3D tervezőszoftverek felhasználói szintű ismerete
  • 5+ év releváns termékfejlesztői tapasztalat (fém-, műanyag-, vagy autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat)
Amit kínálnak
  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidőkeret
  • Szabad hétvégék
  • Modern munkakörnyezet
  • Izgalmas, új projektekben való részvétel
Munkavégzés helye:
  • Telephelyük/székhelyük Székesfehérváron,a Sóstó Ipari Parkban, Finn utca 5.-ben található

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod, bérigényeddel kiegészítve, a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízónk a legmodernebb elemzési és tervezési követelményeknek megfelelő, könnyen használható, átfogó és rugalmas szoftver fejlesztésével foglalkozik az építőmérnökök számára. Az AxisVM egy gyors, hatékony és átlátható tervezési felületet biztosít a felhasználói számára világszerte. Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva