SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk célja, a cég alapításkor a környezetbarát festési technológiák elterjesztése volt. Szolgáltatásuk teljes körű, mely tartalmazza a technológia tervezését, a gyártmánytervezést, a gyártást, a fővállalkozást, kulcsrakész üzemek, vagy egyes részelemek kivitelezését, szervizét vevőszolgálatát.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Összegzés:
  • Olyan mechanikai és elektromos szerelésben jártas kollégát keresünk csapatukba, aki szeret tanulni, fejlődni, új rendszereket megismerni és abban dolgozni.
  • A szervizelési feladatok helyben és az ország különböző pontjain végzendőek.
Főbb feladatok:
  • A Graco festékszórók szervizelése
  • A vevői igények, ajánlatok elkészítése, egyeztetése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, partnerekkel
  • A készletgazdálkodási előirányzatok betartása, feltételek biztosítása, folyamatos ellenőrzése
  • A Graco beszerzések műszaki előkészítése, a megrendelések elkészítése
  •  A társaság tevékenységének színvonalát és eredményességét folyamatosan növelő műszaki és fejlesztési intézkedések kezdeményezése, előkészítése, megszervezése, végrehajtásának ellenőrzése
  •  A nagyobb szerelésekben esetleges szerelési, üzembe helyezési feladatok elvégzése, irányítása, alvállalkozók kijelölése, munkájuk ellenőrzése
  • A festékszórók gépkönyveinek karbantartása, esetleges minősíttetési munkáinak segítése
  • A minőségirányítási rendszer szervizre vonatkozó feladatinak meghatározása, a feladatok elvégzése, a végrehajtás ellenőrzése
  • A szakmai bemutatók megszervezése, azokon való részvétel
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Min. középfokú végzettség
  • Min. 3 éves szerelői, technikai gyakorlat
  • Vevőorientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki beállítottság
  • Szakterületére vonatkozó törvények, szabványok ismerete

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Dynamic NAV ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés és juttatási csomag
  • Teljes munkaidő, napi 8 óra (8.00-16.00)
  • Fejlődési lehetőség
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Dinamikus, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye: 1112 Budapest, alkalomszerűen országosan

Jelentkezz szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon. Bővülés miatt most új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Törökbálinti székhelyű megbízónk, a HYUNDAI WIA CNC szerszámgépek hazai kizárólagos forgalmazója. A forgácsoló szerszámgépek teljes portfólióját kínáljuk. Olyan partnerei vagyunk Ügyfeleinknek, akik komplett megoldásokat kínálnak. Fő feladataink a megfelelő fémipari technológiai szállítása, szerszámgépek kereskedelme, installálása, termelésbe való bevezetése, szervizelés, gyári alkatrészek biztosítása. Bővítjük szerviz csapatunkat, jelentkezz még ma, és csatlakozz hozzánk! Az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Partnerünk az egyik vezető after-sales szolgáltatásokat nyújtó cég a régióban. A cég fő profilja a mobiltelefonok javítása. A több mint 300 főt foglalkoztató vállalat többek között az alábbi gyártók hivatalos magyarországi szerviz partnere: Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi, LG, Asus, Alcatel, CAT , Lenovo, Blackberry, Oppo, Realme. Csapatuk bővülése céljából keresünk most új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 3 nap múlva