SLEPPTÚRÁS ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye Hajdú-Bihar megye Heves megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 1862 óta prémium kávét és teát hoz az ügyfeleknek, és prémium forró italokat kínál. Több mint 150 éves tapasztalattal és innovációval a hátuk mögött büszkén szolgálják ki 50 000 ügyfelüket világszerte.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A vállalat termékeinek értékesítése, kiszállítása a partnerek részére, túraterv szerinti látogatással (kisteherautóról történő közvetlen értékesítés)
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok pontos elvégzése (számlázás, készpénzkezelés, jelentések, összesítések, raktárkezelés)
  • Az üzleten belüli kávé értékesítés és minőségi kávé ital készítés segítése, támogatása
  • Új partnerek felkutatása, a cég piaci részesedésének növelése
  • A technikai eszközök (kávéfőzőgépek) kihelyezésének koordinálása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszaki affinitás
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Sikerorientált és motivált hozzáállás
  • Nagy munkabírás, megbízható, önálló, pontos munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Céges áruszállító autó (3,5t)
  • Céges mobil telefon és céges tablet
  • Képzések és szakmai támogatás
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Stabil hátterű, nemzetközi vállalat
Munkavégzés helye: Észak Kelet Magyarország, (Borsod Abaúj Zemplén; Szabolcs Szatmár Bereg; Hajdú Bihar; Heves megye)

Jelentkezz magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Vas megye

Fontos számodra a stabilitás? Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, ahol megbecsülnek és támogatnak? Akkor nálunk a helyed! Csatlakozz hozzánk te is! Az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata szombathelyi telephelyére keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Békés megye

Partnerünk kizárólag magyar tulajdonban lévő, 1995-ben családi vállalkozásként alapított cég, mely dinamikus fejlődést követően ma Magyarország meghatározó terménykereskedő és inputanyag értékesítő vállalata. Céljuk hosszú távú partnerségi kapcsolatok kialakítása és megbízható, stabil gazdasági pozíciójuk fenntartása. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Partnerünk 1862 óta prémium kávét és teát hoz az ügyfeleknek, és prémium forró italokat kínál. Több mint 150 éves tapasztalattal és innovációval a hátuk mögött büszkén szolgálják ki 50 000 ügyfelüket világszerte. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva