SALES MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, építőipari értékesítéssel foglalkozó vállalat. Fő profilja különböző hotelek, irodaházak és egyéb lakóépületek kiemelkedő beruházási projektjeire való építőipari és belsőépítészeti (FF&E) alapanyag beszállítás és kivitelezés lebonyolítása.

Most új értékesítési divíziójának kiépítésére keressük legújabb értékesítési vezetőjüket az alábbi pozícióba:

  • Új üzleti lehetőségek, potenciális vevők felkutatása
  • Rendszeres kapcsolattartás a potenciális ügyfelekkel és lead management (hideg és meleg leadek alapján)
  • Ajánlatok, tenderek, bemutatók készítése (ügyfél igény esetén angol nyelven)
  • Sales stratégia megalkotása
  • Éves célok meghatározása, monitorozása
  • Piacfigyelés és elemzés, értékesítési beszámolók elkészítése
  • Tervezők, generálkivitelezők, beszerzők, viszonteladók felkutatása
Várnak csapatukba, ha:
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Legalább 1 éves tapasztalatod van építőipari vagy belsőépítészeti értékesítés területén
  • Angol nyelvtudásod középfokú/ kommunikációképes szintű
  • Rendelkezel kiépített kapcsolatrendszerrel építőipari vagy belsőépítészeti értékesítés területén
  • Jellemez Téged az eredmény- és célorientált gondolkodás, határozottság és versenyszellem
  • Nagyfokú tanulási készséggel, terhelhetőséggel rendelkezel
  • Van B kategóriás jogosítványod, és az utazási hajlandóság is jellemez Téged
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Felsőfokú végzettség
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Kiemelkedő juttatási csomag: pozícióhoz illeszkedő, korrekt fizetés és évente kétszer teljesítményarányos bónusz
  • Céges autó vagy utazási költségtérítés (magánhasználatra is)
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő beosztás (törzsidő hétfőtől péntekig 9:00-17:00)
  • Home Office lehetősége
  • Dinamikusan fejlődő vállalati háttér
Munkavégzés helye: Budapest IX. Kerület (Fővám tér közelében)

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ha építőipari értékesítés területén szereztél tapasztalatot és a jövődet is ezen a pályán képzeled el, akkor itt a lehetőség a számodra, hogy tagja legyél egy fejlődő vállalkozás szimpatikus csapatának. Partnerünk egy folyamatosan bővülő, építőanyag értékesítéssel foglalkozó vállalat, amely immár 30 éve áll a vásárlók szolgálatában. Most értékesítési csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Gyorsan fejlődő, 20 éves múlttal rendelkező megbízónknak keresünk új munkatársat, aki szeretne kiegyensúlyozott körülmények között, kiemelkedő szakmai háttérrel rendelkező csapattal együtt dolgozni. Fontos neked, hogy jó hangulatú csapatban dolgozz? Fejlődj, tanulj, több pénzt keress, akár 500.000 Ft nettót vagy akár többet is havonta? Ha érdekel az ingatlanforgalmazás világa, vagy látsz ambíciót magadban, jelentkezz hozzánk az alábbi budapesti pozíciónkba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva