KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Home office

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 1997 óta vannak jelen a piacon, mára már Magyarország vezető mobilszerviz szolgáltatója, közel 300 munkatárssal.  Partnereik közé tartozik az ország mindhárom nagy mobilszolgáltatója, valamint mobileszköz gyártó világcégekkel dolgoznak együtt és 2020-ban az egyéni ügyfelek felé is nyitottak.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ
Főbb feladatok:
  • Számviteli bizonylatok rögzítése (pénztár, bank, szállító számla, vegyes)
  • Számlázás, kompenzálás partnerekkel
  • Pénztár kezelése
  • Pénzügyi vezető (főkönyvelő) munkájának segítése
  • Könyvelt bizonylatok és egyéb dokumentumok rendszerezése, ellenőrzése
  • Pénzügyi folyamatok nyomon követése, koordinálása
  • Könyvelési anyag előkészítése, átnézése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Min. 1-2 év gyakorlat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek, magabiztos Excel használat
  • Precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Pontosság, rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Felelősségteljes önálló és a csapatban való munkavégzés képessége
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban való alkalmazása)
  • Mérlegképes könyvelői képesítés (nem kell regisztrációval rendelkezni)
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil hosszú távú munkalehetőség
  • Betanulást követően heti 2-3 nap home office lehetőség
  • Próbaidő elteltével Cafeteria jogosultság
  • Bejárás támogatása (tömegközlekedés esetén 100%, személygépkocsi esetén 15 Ft/km)
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Megbecsülés, elismerés (törzsgárda jutalom)
  • Munka-magánélet egyensúlyát támogatva széleskörű szociális juttatások
Munkavégzés helye: Budaörs

Jelentkezz szakmai önéletrajz és bérigény csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

A világ második legnagyobb építőanyagipari vállalatának SSC-je, 89 ezer embert foglalkoztat 31 országban. Most új kollégát keresnek a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Partnerünk, egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed. A Társaság portfoliója főleg magyarországi fotovoltaikus naperőművekből áll, de fejleszt akkumulátoros szabályozói központokat és szélerőműveket a Kelet-Európai régióban. A Vállalat célja, hogy a CEE régió egyik meghatározó, integrált megújuló energia termelő vállalata legyen a következő évtizedben. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva