ADMINISZTRÁCIÓS CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 1997 óta vannak jelen a piacon, mára már Magyarország vezető mobilszerviz szolgáltatója, közel 300 munkatárssal.  Partnereik közé tartozik az ország mindhárom nagy mobilszolgáltatója, valamint mobileszköz gyártó világcégekkel dolgoznak együtt és 2020-ban az egyéni ügyfelek felé is nyitottak.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A következő feladatok várnak Rád:
  • Adminisztrációs csoport folyamatainak szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Kézikönyvek, kisokosok és egyéb leírások frissítése
  • Készülékek be- és kivétele a rendszerbe, illetve azok adatainak és működésének ellenőrzése
  • Munkalapok ellenőrzése, problémák esetén partnerek értesítése
  • Készülékek státuszainak ellenőrzése és nyomon követése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • A beosztottak teljesítményének monitorozása és értékelése
  • Heti beszámolók készítése közvetlen felettese részére
  • Új dolgozók betanítása
  • Negyedéves leltár elvégzése
  • Heti csoportértekezleten való részvétel, illetve annak levezetése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szereztél tapasztalat
  • Proaktivitás, precizitás
  • Jó rendszerező képesség és kiváló kommunikációs készség
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Bejárási támogatás
  • A próbaidő elteltével Cafeteria jogosultság
  • Megbízható, stabil munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget képzésekkel, karrierutakkal
  • Laza, családias hangulat, céges programok, rendezvények
  • Az egészséges életmód támogatása (rendszeres gyümölcsnapok, AYCM tagság lehetősége)
Munkavégzés helye: Budaörs

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő kiskereskedelmi vállalkozása, melynek magyarországi leányvállalata számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel. A csapat új tagja az egyik Budapesti áruház teljes működtetését látja majd el. Megbízónk megfizethető, kiváló minőségű bútorokat és lakberendezési cikkeket értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Fűtéstechnikával és épületgépészeti termékek értékesítésével foglalkozó partnerünk új munkatársat keres mihamarabbi kezdéssel a 4. kerületi üzletükbe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk a textilmenedzsment területén Európa vezető vállalatának tekinthető, 16 országban van jelen. A termékeik és szolgáltatásaik egyedi megoldást és teljes körű szolgáltatást kínál fenntartható módon. Jelenleg Magyarországi és Romániai értékesítési csapatuk élére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba, augusztusi vagy szeptemberi munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 4 nap múlva