TERMÉKMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk már több, mint 25 éve a legmagasabb színvonalon szolgálja ki megrendelőit, legyen szó az általuk forgalmazott termékek minőségéről, vagy a náluk dolgozó kollégák szakértelméről egyaránt. Mostanra Magyarország és Közép-Kelet-Európa egyik piacvezető hajtástechnikai, robottechnikai, gépépítő, illetve tömlő- és szerelvény alkatrészeket forgalmazó nagykereskedelmi vállalatává vált.

Amennyiben szeretne csapatuk része lenni, itt a megfelelő alkalom!

Dinamikusan fejlődő vállalatuk csapatába keresünk most kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Hozzá tartozó termékcsoport beható ismerete és menedzselése (készletezés, árazás, minőségellenőrzés),
  • Kapcsolattartás a már meglévő és potenciális partnerekkel,
  • Árajánlatok, megrendelések készítése és kezelése ,
  • Időszakos kimutatások készítése az ügyvezetés részére,
  • Műszaki segítségnyújtás a partnerek részére,
  • Szakmai tárgyalások, ártárgyalások megszervezése és lebonyolítása angol nyelven, kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Asszisztensi gárda munkájának megszervezése, felügyelete,
  • Piaci igények felmérése, elemzése, vevőlátogatások Magyarország területén.
Elvárások:
  • Főiskolai/egyetemi végzettség - preferáltan kereskedelmi, vagy műszaki területen
  • Min. 3 év tapasztalat kereskedelmi, vagy műszaki területen
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (napi szintű angol nyelvű levelezés, telefonos kommunikáció, külföldi partnerekkel tárgyalás lefolytatása),
  • Utazási hajlandóság, mobilitás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Microsoft Office programok beható ismerete: Excel, Outlook, Word,
  • Műszaki érdeklődés és kereskedelemhez való affinitás,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Proaktív szemlélet, önállóság, megbízhatóság, kreativitás.
Előnyök:
  • Vectory vállalatirányítási rendszer ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Piacképes, dinamikusan fejlődő bérezés, (rendszeres bérkorrekció),
  • Megbízható, stabil munkahely (az összes Covid-19 hullámot leépítés nélkül, sikerekkel zártuk),
  • Cafetéria (SZÉP kártya),
  • Céges autó (privát használatra is),
  • Céges laptop, mobiltelefon,
  • Folyamatos, munkakörrel kapcsolatos oktatások,
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali munkakezdési lehetőség,
  • Dinamikus, fiatalos csapat,
  • Gyakori céges rendezvények.
Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület

Munkaidő: H-Cs.: 8.00-16.30, Péntek: 8.00-16.00-ig.
  • Termékmenedzser kollégáink munkaidejük nagyobb részét az irodában töltik, a fennmaradó időben pedig a hozzájuk tartozó termékcsoport partnereit látogatják országszerte.
  • Az irodában és az ügyfélnél töltött idő aránya a Vezetőséggel való egyeztetés alapján rugalmasan alakítható.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, angol és magyar nyelvű önéletrajz csatolásával.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Megbízónk német tulajdonú, a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat, akik orvostechnikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak. Világszerte több mint 15 000 személyt foglalkoztat, és több mint 190 országban van jelen, Megbízónk technológiáit az egész világon ismerik és használják. Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Csongrád megye

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Értékesítési csapatuk élére keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretnél egy biztos munkahelyet, ahol biztosítva van a karriered és a fejlődési lehetőség? Szeretnél egy összetartó, dinamikus csapat tagja lenni? Akkor jelentkezz az alábbi pozícióra! Partnerünk nemzetközi projekttapasztalattal rendelkező szakembereket kínál különféle ágazatok számára, a 2014-ben létrejött cég Győrben és Budapesten is rendelkezik telephellyel. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U területeken tevékenyek, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken. Értékesítési csapatuk erősítésére keresnek Győrbe ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ munkatársat

A hirdetés lejár 3 nap múlva