BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ (SERVICE SALES)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy globális, piacvezető vállalat, amely precíziós műszereket és szolgáltatásokat kínál laboratóriumi felhasználásra és gyártási folyamatokhoz

A Sales és Szerviz csapat támogatására
új munkatárssal bővülnek

pozícióba.
Ellátandó feladatok:
  • Ajánlatok és szerződésjavaslatok nyújtása ügyfelek részére szerviz szolgáltatások terén
  • Partnerekkel való kapcsolatfelvétel, igényeik felmérése, tárgyalások lebonyolítása elektronikus platformon, telefonon keresztül
  • A meglévő szerződések folyamatos nyomonkövetése, további értékesítési lehetőségek felkutatása az adatbázisban
  • Adatbázis átlátható, naprakészen tartása, bővítése (termékek, határidők, felelősök rögzítése)
  • Értékesítési stratégia és marketingkampányok kidolgozásában és lebonyolításában való aktív részvétel

Szeretnék, ha rendelkeznél:
  • Felsőfokú végzettséggel
  • Erős középfokú angol nyelvtudással (szakmai anyagok, tréningek megértése, külföldi support kollégákkal való kommunikáció)
  • Erős IT ismeretekkel (Excel, Power Point, vállalatirányítási rendszer, CRM)
  • Kreativitás, kitartás
Előny:
  • B kategóriás jogosítvány
Amit a cég kínál:
  • Tapasztalattól függő bérezés
  • Tervhez kötött mozgóbér teljesítmény alapján
  • Éves bónusz
  • SZÉP kártya cafetéria
  • Életbiztosítás
  • Medicover szolgáltatások és egészségbiztosítás
  • Bérlettámogatás
Munkavégzés helye:
  • Budapest 15. kerület
Munkaidő:
  • 8:00 - 16:30 (rugalmas)
  • Heti 1 nap Home Office lehetőség
Amennyiben szívesen erősítenéd ügyfelünk Szerviz és Értékesítői csapatát töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?