PROCESS ENGINEER - CNC PROGRAMMER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata.

Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez.

Most bővülő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • 3, 4 és 5 tengelyes N/C folyamatok fejlesztése (CNC programok, szerszámok),
  • Ipari robotok programjainak kidolgozása,
  • Folyamatproblémák elhárítása,
  • A fejlesztési és termelési folyamatokban résztvevő munkatársak segítése,
  • Új termékek gyártásának dokumentációja,
  • Új megmunkáló berendezések kiválasztása, telepítési és üzembe helyezési folyamatok támogatása,
  • Folyamatos fejlesztési lehetőségek keresése, ötletek támogatása, fejlesztési projektek tervezése és végrehajtása a gépkihasználtság növelése és az átfutási idő csökkentése érdekében,
  • Legmegfelelőbb vágási megoldásokra és az aktuális javítási folyamatok folyamatos optimalizálására való törekvés,
  • LEAN elvek és eszközök proaktív alkalmazása a mindennapi munka során.
Elvárás:
  • Főiskolai vagy egyetemi MÉRNÖKI végzettség (preferáltan gépészmérnökként),
  • Legalább 2-4 év tapasztalat CAM és G-Code programozásban vagy CNC gyártástechnológusként,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (mindennapi kommunikációhoz),
  • MS Office eszközök (Excel, Word) magabiztos használata.
Előny:
  • FANUC, HeidenHain iTNC 530, Siemens 840D parancsok ismerete,
  • Esztergáló és 5 tengelyes marógép ismerete,
  • Metrológiai és szerszámtervezési ismeretek,
  • CNC programozási ismeretek,
  • Teamcenter és Siemens NX modellezésben, rajzolásban szerzett jártasság.
Juttatások:
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Éves bónusz,
  • Cafetéria,
  • Bejárási támogatás.
Munkavégzés helye: Veresegyház

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, a Vezetőséggel való egyeztetés szerint rugalmasan alakítható

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Nyitott vagy a legújabb technológiák és a repülőgépipar felé? Szeretnéd egy világszerte ismert vállalatnál szélesíteni mérnöki szakmai tapasztalatodat? Szívesen dolgoznál multi környezetben és hasznosítanád napi szinten angol nyelvtudásodat? Akkor ez a TE lehetőséged, pályázd meg ezt a pozíciót! Partnerünk immár 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Partnercégünk csaknem 15 éve orvostechnikai, telekommunikációs, autóipari elektronikai berendezések gyártásával foglalkozik. A céges politikát és portfóliót jellemzi a magas minőségű termékek gyártása. Bővülés miatt jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Partnercégünk csaknem 15 éve orvostechnikai, telekommunikációs, autóipari elektronikai berendezések gyártásával foglalkozik. A céges politikát és portfóliót jellemzi a magas minőségű termékek gyártása. Jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba: