LELTÁRVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

DANTEM Csoport Közép-Európa legnagyobb leltárszolgáltató társasága.
Magyarországi, csehországi, szlovákiai, lengyelországi és horvátországi fiókvállalatainak köszönhetően Európa-szerte kínálja leltározási szolgáltatásait. Legyen szó akár raktárkészletek, akár tárgyi eszközök leltározásáról, vagy speciális leltározási eszközökről, szolgáltatásaik közös nevezője a kapott adatok megbízhatósága, kiemelkedő hatékonysága, valamint az ebből következő költségmegtakarítás.

Számukra keresünk most új munkatársat

pozícióba.

Minimum három hónapos intenzív képzési program előzi meg a kinevezést, gyakorlati munkával egybekötve.

Feladataid lesznek:
  • Megbízóik telephelyein az áru- és raktárkészlet pillanatnyi állapotának felvétele és rögzítése
  • A leltározandó terület előkészítése (helycímkék kihelyezése, ellenőrzése, majd leltár utáni eltávolítása)
  • A leltározásban résztvevő eszközök (vonalkód-olvasók) állapotának ellenőrzése, kiadása, visszavételezése
  • Munkacsoportok beosztása, szükség esetén átcsoportosítása
  • Leltárfelvevők munkájának megszervezése, támogatása, lekövetése
  • Kapcsolattartás a leltár menedzserrel, valamint utasításainak végrehajtása
A pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Érettségi bizonyítvány
  • Jó fizikai állóképesség
  • Pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Előnynek számít (de nem feltétel):
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Alap szintű angol /cseh /szlovák nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (pl.: laptop, mobiltelefon) és utaztatás biztosítása
  • Szakmai tréningek
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Előrelépési lehetőség
Munkaidő:
  • Átlagosan 10-12 óra / heti 40 óra (rugalmas beosztás). Az utazási időt is beleszámítják a munkaidőbe.
Műszakok:
  • nappal/éjszaka
Munkavégzés helye:
  • Országszerte/változó
  • Vannak budapesti leltárak, de alapvetően folyamatos mozgásra kell számítani. Sofőrök céges autókkal viszik a vezetőiket és a felszerelést a leltárakra. A munka előkészülete és az indulási/érkezési pont minden esetben a budapesti központjuk.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet frissített, magyar nyelvű önéletrajzod elküldésével!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Komárom-Esztergom megye

Az elmúlt évek során partnerünk járműparkja jelentősen bővült és szeretnék, ha a cég kereskedelmi tevékenysége is hasonló fejlődésen menne keresztül. Ezért keresnek fuvarozásban, logisztikában értékesítési tapasztalattal rendelkező új kollégát, aki korábbi szakmai tapasztalatát alkalmazva a családi vállalkozás tagja lesz.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk logisztikával foglalkozó, 1995 óta működő, teljesen magyar tulajdonban lévő, folyamatosan fejlődő cég. Klímaberendezésekkel foglalkozó ágazatukhoz, gépkocsivezetők napi túráinak elszámolására keresünk új kollégát számukra az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Szakmunka | Veszprém megye

Megbízónk magyar tulajdonban lévő cégcsoportjának márkói telephelyére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva