SERVICE MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Törökbálinti székhelyű cégünk a Grintech Kft. a HYUNDAI WIA CNC szerszámgépek hazai kizárólagos forgalmazója. A forgácsoló szerszámgépek teljes portfólióját kínáljuk. Olyan partnerei vagyunk Ügyfeleinknek, akik komplett megoldásokat kínálnak. Fő feladataink a megfelelő fémipari technológiai szállítása, szerszámgépek kereskedelme, installálása, termelésbe való bevezetése, szervizelés, gyári alkatrészek biztosítása.
Bővítjük szerviz csapatunkat, jelentkezz még ma, és csatlakozz hozzánk!

Az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Feladatok:
  • A szerviz részleg vezetése
  • Az alkalmazottak fejlesztése az ügyfelek magas szintű elégedettségének biztosítása érdekében
  • Az ügyfelek magas szintű elégedettségének fenntartása az összes HYUNDAI WIA berendezéssel kapcsolatban
  • Technikai támogatás nyújtása az ügyfeleknek és a szerviz részére
  • Segítségnyújtás az ügyfelek telefonos támogatásában és szükség szerint minden szerviztevékenységben
  • A szerviz csapat koordinációjának és ütemezésének irányítása
  • A szervizmérnöki látogatások nyomon követése a minőségi szolgáltatás biztosítása érdekében
  • Az ügyfelek meglátogatása és nyomon követése
  • A képzési programok figyelemmel kísérése és együttműködés a HYUNDAI WIA oktatókkal és más regionális szervizvezetőkkel
  • Garanciális igények meghatározása és kezelése
  • Telepítés előtti dokumentumok kiadása és nyomon követése minden eladott gépünkre vonatkozóan
Munkaköri követelmények:
  • Felsőfokú végzettség: villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • Felsőfokú elektromos, hidraulikai, pneumatikai, elektronikai ismeretek
  • CNC programozás, FANUC, SIEMENS szoftverek és fém alkalmazások szükségesek
  • Legalább 3 év szervizelési (gépészeti és elektromos eszközök) és szerviz részleg vezetésében szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó szervezőkészség, pozitív hozzáállás, megbízhatóság
  • Kiemelkedően ügyfélközpontú hozzáállás
  • Csapatmunka
A foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő
Amit kínálunk:
  • Céges autó
  • Céges telefon
  • Biztonságos és hosszú távú munkaviszonyt
  • Fizetés és jó feltételek
  • Teljes munkaidős állás
  • Fejlődési lehetőségek, szakmai képzés
Munkavégzés helye:
  • Törökbálinti indulással, országos munkavégzés munkák függvényében

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol-magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófrekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik. Bővülő csapatuk mérnöki tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Biztonságtechnika | Budapest

Megbízónk több mint 30 éve a biztonságtechnikai piac stabil szereplőjeként van jelen az üzleti életben. Bővülő csapatunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva