TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Békés megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk kizárólag magyar tulajdonban lévő, 1995-ben családi vállalkozásként alapított cég, mely dinamikus fejlődést követően ma Magyarország meghatározó terménykereskedő és inputanyag értékesítő vállalata.
Céljuk hosszú távú partnerségi kapcsolatok kialakítása és megbízható, stabil gazdasági pozíciójuk fenntartása.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Termény (elsősorban gabonafélék és olajos magvak) felvásárlása
  • Inputanyagok értékesítése, finanszírozási szerződések megkötése
  • Kapcsolattartás a régióban lévő gazdákkal, termelőkkel
  • A meglévő ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása, új kapcsolatok kiépítése
  • A konkurencia, az agrár szektor folyamatos figyelemmel kísérése
  • Kapcsolattartás a cég bajai központjával, budapesti irodájával, és a telepvezetőkkel
  • Jelentések, beszámolók készítése az üzletágak vezetői felé
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben, az agrár szektorban szerzett, minimum 3 éves tapasztalat
  • A növénytermesztési szektor működésének ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Magabiztos kommunikációs-, jó kapcsolatteremtő- és kiváló tárgyalási készség
  • Kiváló kereskedelmi érzék és értékesítési attitűd
  • Önálló, proaktív, konstruktív munkavégzés
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • Nagy munkabírás és stressz-tűrő képesség
  • Dinamikus, határozott, meggyőző fellépés, sikerorientált hozzáállás
  • Magas szintű tervező- és szervezőképesség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Az adott régiókban hasznosítható kapcsolatrendszer, piacismeret (terménykereskedelem, inputanyag értékesítés)
  • Multinacionális vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Növényorvosi végzettség
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (cégautó, telefon, laptop)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható, magyar tulajdonú nagyvállalat
  • Fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Rugalmas munkavégzési hely – az adott régióban (Békés megye)

Jelentkezz fényképes, szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk 1862 óta prémium kávét és teát hoz az ügyfeleknek, és prémium forró italokat kínál. Több mint 150 éves tapasztalattal és innovációval a hátuk mögött büszkén szolgálják ki 50 000 ügyfelüket világszerte. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk 30 éve van jelen a magyarországi építőanyag kereskedelmi piacon. Korszerű építési megoldásokkal, rugalmas ügyfélkezeléssel valamint a széleskörű és magas színvonalú szaktanácsadással építik és ápolják vevőkapcsolataikat. Országos hálózatuk 18 telephelyen működik. Most számukra keresünk szakembert Budapesten megnyílt burkolóanyag és világítástechnika bemutatótermükbe, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva