SERVICE ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Törökbálinti székhelyű cégünk a Grintech Kft. a HYUNDAI WIA CNC szerszámgépek hazai kizárólagos forgalmazója. A forgácsoló szerszámgépek teljes portfólióját kínáljuk. Olyan partnerei vagyunk Ügyfeleinknek, akik komplett megoldásokat kínálnak. Fő feladataink a megfelelő fémipari technológiai szállítása, szerszámgépek kereskedelme, installálása, termelésbe való bevezetése, szervizelés, gyári alkatrészek biztosítása.
Bővítjük szerviz csapatunkat, jelentkezz még ma, és csatlakozz hozzánk!

Az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Főbb feladatok, munkák:
  • Műszaki támogatás a vállalat ügyfelei részére
  • A CNC szerszámgépek üzembehelyezése, hibakeresése, javítása, tesztelése
  • Szerviz problémák komplex megoldása, hibakereséstől a dokumentálásig
  • Karbantartások, megelőző karbantartások validálások elvégzése
  • Szerviz alkatrészek tárolása, raktár vezetése
  • Termékportfólió, illetve a technológiai ismeretek magas szintű elsajátítása
  • GSIS rendszer használata, és a gépadatok kezelése, telepítések lejelentése
  • Műszaki tanácsadás
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • Elektromos, hidraulikai, pneumatikai, elektronikai ismeretek
  • Legalább 1-3 év szervizelési tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Alapvető műszaki tapasztalat, megmunkálási ismeretek
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Jó szervezőkészség, pozitív gondolkodásmód, megbízhatóság
  • Kiemelkedő ügyfélközpontú hozzáállás
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidős
Amit kínálunk:
  • Céges autó
  • Céges telefon
  • Biztonságos és hosszú távú munkaviszonyt
  • Fizetés és jó feltételek
  • Teljes munkaidős állás
  • Fejlődési lehetőségek, szakmai képzés
Munkavégzés helye:
  • Törökbálinti indulással, országos munkavégzés munkák függvényében

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol-magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon. Bővülés miatt most új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Partnerünk az egyik vezető after-sales szolgáltatásokat nyújtó cég a régióban. A cég fő profilja a mobiltelefonok javítása. A több mint 300 főt foglalkoztató vállalat többek között az alábbi gyártók hivatalos magyarországi szerviz partnere: Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi, LG, Asus, Alcatel, CAT , Lenovo, Blackberry, Oppo, Realme. Csapatuk bővülése céljából keresünk most új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 10 nap múlva