BELFÖLDI SOFŐR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk kizárólag a Spar áruházaknak élelmiszer szállítmányozásával foglalkozó vállalkozás, csapatuk bővítéséhez keresnek új kollégát a lent látható kiemelt fizetéssel

üllői esetleg bicskei indulási helyszínnel,

az alábbi pozícióba:

Amit a cég kínál:
  • Akár nettó 650 ezer Ft fizetés/hó a vállalt fuvarok függvényében
  • Bejelentett munkaviszony
  • Napi hazajárás
Feladatok:
  • SPAR élelmiszerek kiszállítása budapesti vagy dunántúli bolthálózatokba
  • Áru fel- és lepakolása a teherautóról
  • Szállítmány átadása szállítólevél alapján
Elvárások:
  • C kategóriás jogosítvány
  • Min. 1-2 év fuvarozásban szerzett tapasztalat
  • GKI kártya, digitális sofőrkártya
Előnyök:
  • C+E kategóriás jogosítvány
  • Vonóháromszöges utánfutóval szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:
  • Üllői esetleg bicskei (SPAR Logisztikai Központ) indulással
  • Kiszállítás során budapesti és dunántúli munkavégzés

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Partnerünk stabil hátterű nemzetközi logisztikai cég budaörsi telephellyel. Most számára keresünk a megnövekedett munkamennyiség miatt új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva