ROBOT OKTATÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Oktatás, Tudományos terület

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk 2006 óta van jelen a hazai piacon. CNC-vezérlésű gyártásautomatizálási berendezések
gyártásában, csaknem 60 év tapasztalattal a hátuk mögött a világ egyik piacvezető
vállalatának számítanak.

A legjobb eszközöket kínálják, és tapasztalt szakembereikkel a lehető legjobb támogatást
biztosítják ügyfeleik számára, legyen szó karbantartásról, szervizről vagy oktatásról.

Bővítés céljából keressük most a legújabb kollégájukat

pozícióba.
Robot oktatóként az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Robot képzések tartása felhasználók részére
  • Tankönyvek és új tréninganyagok összeállítása, naprakészen tartása és angolra történő fordítása
  • Képzési eszközök fejlesztése
  • Műszaki támogatás nyújtása a felhasználók részére
  • Szerviz teendők ellátása
Amit Megbízónk szeretne kérni Tőled:
  • Felsőfokú tanári vagy andragógiai végzettség
  • Érdeklődés a műszaki terület / robotok iránt
  • Erős középfokú angol nyelvtudás megléte
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány megléte
Előnynek számít, amennyiben rendelkezel:
  • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettséggel
  • Ipari robotok programozásában, szervizelésében szerzett tapasztalattal
Amit Megbízónk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő alapfizetés
  • Éves teljesítmény alapú bónusz
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása a munkavégzéshez
  • Céges autó, akár saját használatra is
  • Ingyenes parkolási lehetőség a cégnél
  • Munkaruha biztosítása
  • Szakmai továbbképzések Magyarországon és külföldön egyaránt
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Törökbálint
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 08:00-17:00, 1 órás ebédszünettel

Amennyiben érdekes számodra a pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Erős kommunikációs képességekkel rendelkezel és szívesen dolgoznál műszaki területen? Olvass tovább, az alábbi pozíció Neked szól! Partnerünk beléptetőrendszerek fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalat. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégáikat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának. A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon. Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is. Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén. Csapatukba keresünk új munkatársat

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva