CNC GÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy 1992 óta működő hazai vállalkozás, melynek tevékenységi körébe egyedi forgácsoló szerszámok és alkatrészek tervezése, valamint gyártása tartozik.
Fontosnak tartják, hogy egyedi igényekre és sürgős esetekre is magas minőségű megoldásokat kínáljanak partnereiknek és ügyfeleiknek.

Hozzájuk keresünk új munkatársat

pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Gépkezelőként az alábbi feladatokat kell ellátnod:
  • CNC gyártó- és mérőeszközök kezelése, alkalmazott szerszámcsomagok összekészítése
  • Kiírt karbantartások elvégzése
Amit Megbízónk szeretne kérni Tőled:
  • Középfokú műszaki végzettség megléte VAGY
  • Hasonló pozícióban, gyártásban szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Nyitottság folyamatos továbbképzések iránt

Előnyként vesszük, amennyiben rendelkezel:

  • Köszörüléstechnikában vagy forgácsolásban szerzett tapasztalattal
  • Forgácsoló szerszámok területén szerzett ismeretekkel
  • Egyedi gyártás területén szerzett tapasztalattal
  • CAD rajzoló software-ek használatának ismeretével
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő alapfizetés
  • Bejelentett, stabil munkaviszony
  • Bejárási támogatás
  • Munkaruha biztosítása
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Délegyháza
  • Munkaidő: hetente váltakozó, tervezhető 2 műszakos munkarend; délelőtt: 6:00-14:00, délután: 14:00-22:00
Amennyiben érdekes számodra a pozíció, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Budapest

Partnerünk egy nemzetközi cégcsoport magyarországi üzletága, melynek fő tevékenységi köre bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztése, gyártása és értékesítése. Az üzletág elsősorban élelmiszer- és környezetbiztonsági megoldásokkal foglalkozik, kiegészítve azt állategészségügyi és klinikai diagnosztikai alkalmazásokkal. Az üzletág mind harmadik feles partnereket, mind a cégcsoport saját laboratóriumait kiszolgálja termékekkel. Az üzletág nemzetközi központja Budapesten, a IV. kerületben található, a világpiacot kiszolgáló termelési és logisztikai központtal, melyet 2018-ban alapítottak és azóta folyamatosan fejlesztik. Az új gyártóegység bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Partnerünk egy elismert, nemzetközi szállodalánc 40 éves múltra visszatekintő budapesti tagja. Elkötelezett, lendületes csapatukba keresünk pályakezdő és tapasztalt munkatársakat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 12 nap múlva