MIKROBIOLÓGUS (NYÍREGYHÁZA)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

A cég laboratóriuma jelenleg új munkatárat keres az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak Önre:
  • Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése
  • Eredmények dokumentálása
  • A tevékenységhez szükséges jogszabályok, szabványok, egyéb normatív dokumentumok figyelése, kezelése
Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:
  • Biológusi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Rugalmasság, terhelhetőség és pontosság
Előnynek számít:
  • Egyetemi (Msc) biológusi végzettség
  • Élelmiszer mikrobiológiában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt fizetés és juttatások
  • SZÉP kártya
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság és támogató csapat
Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Jelentkezzen önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Vegyipar, Gyógyszer | Budapest

Partnerünk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik. Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva