LABORÁNS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

A cég nyíregyházi laboratóriuma jelenleg új munkatárat keres az alábbi pozícióba:

LABORÁNS
Az alábbi feladatok várnak Önre:
  • Klasszikus és nagyműszeres analitikai vizsgálatok elvégzése mezőgazdasági, takarmány- és élelmiszeripari területen, termőföldtől az asztalig
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában, előkészítésében
  • Mintavételek elvégzése
  • Betanulási program alatt megismert és elsajátított mérések elvégzése az előírt mennyiségben és minőségben
Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:
  • Legalább középfokú szakirányú labor technikusi végzettség
  • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett laboratóriumi tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság és precizitás
Előnynek számít:
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • 2-3 éves laboratóriumi tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt fizetés és juttatások
  • SZÉP kártya
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság és támogató csapat
Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Jelentkezzen önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Vegyipar, Gyógyszer | Budapest

Partnerünk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik. Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Vegyipar, Gyógyszer | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. A cég laboratóriuma jelenleg új munkatárat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Our partner is part of a world leading life science group providing analytical testing services for the food, environment and biopharmaceutical segments. To take part and lead the production and process development, production transfer and culture media preparations at the Budapest Headquarters, they are looking for an experienced colleague for the following role:

A hirdetés lejár 10 nap múlva