CORPORATE FINANCE JUNIOR MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Bank, Biztosítás

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az Equilor Befektetési Zrt. Corporate Finance üzletága

CORPORATE FINANCE JUNIOR MUNKATÁRSAT
keres budapesti irodájába.
A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Részvétel tőkepiaci tranzakciók megszervezésében és lebonyolításában
  • Hazai és nemzetközi makrogazdasági, iparági és vállalati elemzések
  • M&A tranzakciók támogatása
  • Vállalatértékeléshez kapcsolódó feladatok (DCF és peer group módszerrel)
  • Üzletfejlesztési feladatok támogatása
  • Üzletág munkájának adminisztratív támogatása

Elvárások:
  • Proaktív gondolkodás, önálló véleményalkotási képesség
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy utolsó szemeszter töltése felsőfokú szakirányú képzésen
  • Kiemelt érdeklődés a vállalati pénzügyek és vállalatértékelés iránt

Amit kínálunk:
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség:
  • Dinamikus, innovatív csapat

Munkavégzés helye:
  • Budapest (II. kerület Pasaréti út 122-124.)
Fontos információk - jelentkezés módja, alapvető elvárások a beadott pályázattal kapcsolatban:
  • Szakmai önéletrajz, bérigény megjelöléssel
  • Egyoldalas bemutatkozó anyag

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Vezető globális ingatlantanácsadó partnerünk, kiemelkedő értéket teremt bérlők és ingatlantulajdonosok számára. A világ egyik legnagyobb ingatlantanácsadó vállalata keres most új munkatársat mihamarabbi kezdéssel az 5. kerületi irodájába az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Bank, Biztosítás | Budapest

Az Equilor Befektetési Zrt. Corporate Finance üzletága új munkatársat keres budapesti irodájába.

A hirdetés lejár 25 nap múlva