FŐKÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Eurofins cégcsoport a világ egyik vezető laboratóriumi és élelmiszer analitikai szolgáltatásait nyújtó cége 1987 óta. A cégcsoport 55.000 alkalmazottal, 1.000 laboratóriummal jelenleg több mint 50 országban van jelen.

Partnerünk, Eurofins NSC Hungary Kft. a cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely a cégcsoport 17 magyarországi cége részére végzi a könyvviteli és egyéb pénzügyi szolgáltatásokat.

Bővülő újpesti irodájukba keresünk számukra
teljes munkaidőre és határozatlan idejű munkaszerződéssel

FŐKÖNYVELŐ

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A cégcsoport meghatározott magyar cégeinek teljes körű könyvelésének felügyelete
  • A junior könyvelő(k) munkájának felügyelete, ellenőrzése
  • Elhatárolások, céltartalékok elszámolása, nyilvántartása, könyvelése
  • Főkönyvi és analitikus egyeztetések – a junior kollégák bevonásával (vevő, szállító, bér, adók)
  • Adóbevallások, statisztikák, ad hoc kimutatások készítése
  • Cégcsoporton belüli tranzakciók könyvelésének egyeztetése (a cégcsoport által megadott határidőre)
  • Havi zárások elkészítése a tárgyhót követő hó 3. munkanapjáig
  • Aktív részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében, kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
  • Éves beszámolók és adókalkulációk készítése
  • Részvétel a cégcsoport új cégeinek könyvelésének a kialakításában, beszervezésében

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség ÉS/VAGY regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 5 év könyvelőként szerzett szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol tudás írásban és szóban
  • MS Office programok, főként az Excel haladó szintű ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Önálló, precíz és megbízható munkavégzés

Előny:

  • Könyvelőirodai, vagy multinacionális esetleg SSC környezetben szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Végzettségnek és tapasztalatnak megfelelő versenyképes fizetés
  • Multinacionális környezet, mégis családias a légkör
  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil háttér, az új csapattag folyamatos szakmai fejlődésének támogatása
  • Változatos feladatok, lehetőség az eltérő profilú és eltérő méretű cégek működésének megismerésére

Munkavégzés helye:

  • 1047 Budapest, Fóti út 56.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy a JELENTKEZÉS gombra kattintva, frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy stabil, családias hangulatú könyvelőiroda. Ügyfélszámuk növekedése miatt új munkatársat keresnek teljes idős munkavégzésre, akár azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Partnerünk egy nemzetközi társaság, amely ügyfelei számára testreszabott disztribúciós és ellátásilánc-megoldásokat fejleszt és biztosít. Jelenleg budapesti, növekvő pénzügyi csapatukba keresünk akár pályakezdő kollégákat is a következő pozícióba

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Tapasztalt könyvelő és ismeri az SAP vállalatirányítási rendszert? Szeretne multinacionális környezetben, mégis családias, fiatalos csapatban dolgozni, ahol a szakmai fejlődésre nagy figyelmet fordítanak? Akkor ez az Ön lehetősége! Partnerünk acélcsövekre, valamint cső- és zártszelvény-alkalmazásokra szakosodott nemzetközi forgalmazó vállalat, a cégcsoportnak közel száz telephelye van szerte a világon. Ne maradjon le a lehetőségről és jelentkezzen a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva