MINTAVEVŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy magyar tulajdonú, nemzetközileg tevékenykedő cégcsalád tagjaként gyógyszeralapanyag-gyártással foglalkozik. Hosszútávra keresi a szakmailag fejlődni, képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársát az alábbi pozícióba:

MINTAVEVŐ
Főbb feladatok:
  • A minták megfelelő vételezése, a laborba való eljuttatása, a minták mintavevőre vonatkozó dokumentációs feladatok elvégzése
  • Címkék nyomtatása és a mintákon való elhelyezése
  • Gyártási folyamat támogatása a megfelelő anyagok feldolgozásának elősegítése által
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (vegyész technikusi végzettség előny)
  • Jó stressztűrő képesség és rugalmasság
  • Precíz és önálló munkavégzés

Amit Partnerünk kínál:

  • Általános munkarend
  • Pozícióhoz illeszkedő, korrekt fizetés
  • Céges laptop
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Munkásszálló lehetősége 2 ágyas szobákkal
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lehetőség angol tanulásra
  • Családias légkör és egy jó hangulatú, támogató csapat
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Vegyipar, Gyógyszer | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. A cég laboratóriuma jelenleg új munkatárat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva