GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata műanyaggyártásban?  Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól!

pozícióba

keresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

Feladatok:

  • A gyártási folyamatok stabil fenntartása napi szinten,
  • Alkalomszerű folyamathibák korrigálása,
  • Fejlesztési javaslatok előterjesztése, megvalósítása,
  • Technológusi feladatkörök koordinálása,
  • Próbagyártásokban, kísérletekben való aktív részvétel. A gyártási folyamatok stabil fenntartása napi szinten.

Követelmények:

  • Felsőfokú vagy egyetemi végzettség műszaki területen (gépészmérnök, anyagmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Műanyagipari ismeretek, minimum 3 éves tapasztalat műanyaggyártó cégnél,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói ismerete,
  • Önálló, problémamegoldó személyiség.

Előnyök:

  • A-CAD vagy egyéb felület modellezői programok ismerete.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye:   Peremarton gyártelep (megközelítés autóval)
                                         Hétfőtől- péntekig napi 8 óra

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat a következő pozícióba

A hirdetés lejár 14 nap múlva