SENIOR PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy folyamatosan növekvő vállalkozás, mely kiemelkedő minőségű, non-food világmárkák forgalmazásával foglalkozik.

Bővülés céljából keressük új kollégájukat

pozícióba.

Senior pénzügyi munkatársként a következő feladatokat kell ellátnod:

  • Szoros együttműködés a külső könyveléssel és a pénzintézetekkel
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnercégek pénzügyi területeivel, kintlévőségkezelés
  • Cashflow menedzsment
  • Számlázási folyamat teljes körű koordinálása
  • Pénzügyi folyamatokat érintő irodai munka segítése és menedzselése
  • Kimutatások készítése belső használatra, a vezetőség részére

Amit Megbízónk kér Tőled:

  • Felsőfokú pénzügyi vagy számviteli végzettség megléte
  • Legalább 4 év, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Partnerkommunikációban szerzett gyakorlat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előny, ha rendelkezel:

  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudással
  • Vállalatirányítási rendszerek kezelésében szerzett tapasztalattal

Amit Megbízónk kínál:

  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • A cég teljesítménye alapján éves bónusz a próbaidő után
  • Laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez
  • Modern irodai környezet
  • Családias, összetartó csapat

Munkavégzés részletei:

  • Munkavégzés helye: Budaörs, Terra park
  • Munkaidő: hétfő-péntek 8:00-16:30 vagy 9:00-17:30, fél órás ebédszünettel

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

A világ második legnagyobb építőanyagipari vállalatának SSC-je, 89 ezer embert foglalkoztat 31 országban. Most új kollégát keresnek. Fő felelősségi köre: Kimenő számlák és kapcsolódó dokumentumok kezelése, napi kapcsolattartás a partnerekkel.

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó cég új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Partnerünk, egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed. A Társaság portfoliója főleg magyarországi fotovoltaikus naperőművekből áll, de fejleszt akkumulátoros szabályozói központokat és szélerőműveket a Kelet-Európai régióban. A Vállalat célja, hogy a CEE régió egyik meghatározó, integrált megújuló energia termelő vállalata legyen a következő évtizedben. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva