BOLTI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha építőipari értékesítés területén szereztél tapasztalatot és a jövődet is ezen a pályán képzeled el, akkor itt a lehetőség a számodra, hogy tagja legyél egy fejlődő vállalkozás szimpatikus csapatának.

Partnerünk egy folyamatosan bővülő, építőanyag értékesítéssel foglalkozó vállalat, amely immár 30 éve áll a vásárlók szolgálatában.

Most értékesítési csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

  • Potenciális vevők felkeresése, számukra árajánlat készítése, illetve az értékesítési folyamat utánkövetése
  • Üzlethelyiségbe betérő vásárlók kiszolgálása
  • Megrendelésekben és beszerzésekben való aktív részvétel
  • Szállítólevelek kiállítása, fuvarszerzési feladatok ellátása
  • Számlák kiállítása, egyéb pénzügyi adminisztráció ellátása
  • Bolti árufeltöltési feladatokban aktív közreműködés
Várnak csapatukba, ha:
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Legalább 1 éves tapasztalatod van építőipari értékesítés területén
  • Rendelkezel kellő építőipari és műszaki termékismerettel
  • Jellemez Téged az eredmény- és célorientált gondolkodás, határozottság és versenyszellem
  • Nagyfokú tanulási készség, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Angol/ német nyelvismeret
Amit Partnerünk cserébe ajánl:
  • Versenyképes juttatási csomag: korrekt, pozícióhoz illeszkedő alapbér és havi teljesítményarányos bónusz
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munkavégzéshez elengedhetetlen technikai eszközök (céges laptop, mobiltelefon)
  • Változatos feladatok egy szimpatikus és segítőkész munkatársi közegben
Munkavégzés helye: Nagykőrös

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, építőipari értékesítéssel foglalkozó vállalat. Fő profilja különböző hotelek, irodaházak és egyéb lakóépületek kiemelkedő beruházási projektjeire való építőipari és belsőépítészeti (FF&E) alapanyag beszállítás és kivitelezés lebonyolítása. Most új értékesítési divíziójának kiépítésére keressük legújabb értékesítési vezetőjüket az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Gyorsan fejlődő, 20 éves múlttal rendelkező megbízónknak keresünk új munkatársat, aki szeretne kiegyensúlyozott körülmények között, kiemelkedő szakmai háttérrel rendelkező csapattal együtt dolgozni. Fontos neked, hogy jó hangulatú csapatban dolgozz? Fejlődj, tanulj, több pénzt keress, akár 500.000 Ft nettót vagy akár többet is havonta? Ha érdekel az ingatlanforgalmazás világa, vagy látsz ambíciót magadban, jelentkezz hozzánk az alábbi budapesti pozíciónkba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva