KEY ACCOUNT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk biorezonanciával működő gépek gyártásával foglalkozik, melyeket külföldre értékesít.

Céljuk, hogy orvostudományi fejlesztéseikkel az emberek egészségügyi jólétét megteremtsék.

Értékesítési feladatok elvégzésére keres az alábbi pozícióba új kollégát:

Feladatok:
  • Meglévő ügyfelekkel (viszonteladókkal), folyamatos kapcsolattartás (elsősorban telefonos és írásos), valamint az értékesítési célok teljesítése,
  • Új üzleti lehetőségek keresése, ügyfelek felkutatása és üzletek behozatala,
  • Ügyfelek igényeinek alapos felmérése, potenciális értékesítési lehetőségek felismerése és javaslattétel a termékkör bővítésére a piaci igények ismeretében,
  • Tárgyalásokon, ügyféltalálkozókon, rendezvényeken való részvétel,
  • Önálló munkavégzés, a napi teendők egyéni megtervezése.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Legalább 5+ éves tapasztalat műszaki területen termékmenedzserként vagy belső értékesítőként vagy key account managerként
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • MS Office napi szintű használata.
Előny:
  • Orvosi műszerek területén szerzett tapasztalat.
Amit megbízónk kínál:
  • Kiemelkedő kompenzációs csomag,
  • Medicover extra egészségügyi biztosítás,
  • Családias, támogató környezet várja az új munkatársat.
Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, 9:00- 17:00 óráig

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gomba kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Békés megye

Megbízónk német tulajdonú, a nemzetközi piacon vezető pozíciót betöltő vállalat, akik orvostechnikai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkoznak. Világszerte több mint 15 000 személyt foglalkoztat, és több mint 190 országban van jelen, Megbízónk technológiáit az egész világon ismerik és használják. Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba Kelet - Magyarországi munkavégzésre:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Csongrád - Csanád megye

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Értékesítési csapatuk élére keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Ha van már 5 évnyi értékesítői vagy tartalomszerkesztői pozícióban szerzett tapasztalatod, és kisujjadban van a médiapiac, akkor itt a lehetőség a számodra! Médiareklámokkal foglalkozó Partnerünk televízió-, rádiócsatornákon és egyéb online felületeken hirdetési lehetőséget biztosít, a spot megjelenítésektől a különböző szponzorációs megoldásokon át egészen az egyedi kreatív hirdetési lehetőségekig. 5 fős rádió értékesítési csapatának legújabb tagját keressük a cég hirdetési lehetőségeinek értékesítésére az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 35 nap múlva