TECHNIKAI TANÁCSADÓ (ATLASSIAN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Partnerünk szoftverfejlesztéssel, illetve szoftverek bevezetésével foglalkozik hosszú évek óta. Az általuk forgalmazott termékeket több ezer cég használja napi szinten. Olyan cégek, amelyek nemzetközi szinten is ismertek.

Szoftverfejlesztési üzletágukban arra törekszenek, hogy egyszerű válaszokat adjanak olyan bonyolult üzleti kihívásokra, mint a jelszókezelés, toborzás-kiválasztás vagy projektmenedzsment. Emellett a csapat hatékonyságát segítő termékek és szolgáltatások fejlesztésén is dolgoznak.

Hozzájuk keresünk most új munkatársat

TECHNIKAI TANÁCSADÓ (ATLASSIAN)

 pozícióba.
Feladatok:
  • Ügyfeleink igényeinek, üzleti folyamatainak felmérése, megértése, elemzése és a megfelelő Atlassian megoldás megtervezése,
  • Atlassian rendszerek telepítése, konfigurálása (kisebb fejlesztési feladatok ellátása is), optimalizálása, dokumentálása, auditálása,
  • A tanácsadó csapat tagjainak technikai támogatása (üzemeltetési problémák, hibakeresés – log elemzés, groovy scriptek készítése),
  • Terméktámogatás (support),
  • Komplex üzleti folyamatok és ügyféligények feldolgozása,
  • Munka igényes dokumentálása.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség informatikai területen,
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat alkalmazásüzemeltetésben vagy szerveroldali (Windows vagy UNIX) üzemeltetésben,
  • Középfokú angol nyelvtudás (dokumentációkhoz, inkább írásbeli használat),
  • Atlassian termékek (elsősorban JIRA, Confluence és azok népszerűbb kiegészítői) telepítésével, optimalizálásával, üzemeltetésével kapcsolatos ismeretek.
Előnyök:
  • Java-s alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • Adatbázis szerver ismerete (PostgreSQL, Oracle, MSSQL),
  • Rendszerüzemeltetési ismeretek (alkalmazás szerverek, hálózati ismeretek),
  • Fejlesztői tapasztalat elsősorban Java, Groovy területeken,
  • Atlassian tanúsítvány.
Juttatások:
  • Változatos feladatok, folyamatos tanulási lehetőség,
  • Betanulás során alapos és részletes mentorálás,
  • Hivatalos Atlassian tanúsítvánnyal rendelkező tanácsadóvá válhatsz (sikeres vizsgát követően),
  • Kiváló munkahelyi környezet, eszközök és hangulat,
  • Home Office lehetőség.
Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, heti 40 óra (A törzsidő 9:00-15:30-ig tart, ezen felül a munkaidő rugalmas)

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület (3-as Metro, Duna Plaza, Tesco a közelben.)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk stabil háttérrel rendelkező, 20 éve alakult, és 100% magyar tulajdonú vállalat. Profiljuk üzleti/informatikai tanácsadás és nagyvállalati informatikai megoldások megvalósítása. A cég partnerei között a legnagyobb magyar bankok, biztosítók és közmű és szolgáltató cégek is szerepelnek. Partnerünk célja ügyfelei sikerességének növelése működési folyamataik és a piacon elérhető innovatív technológiai megoldások együttes alakításával. Tevékenységük megvalósítás- és eredmény orientált, hiszen tisztában vannak vele, hogy ügyfeleik számára kizárólag az üzleti eredményeket produkáló, sikeresen bevezetett megoldások és a gyakorlatban is végrehajtható javaslatok jelentenek valódi értéket. Fejlesztő-tanácsadó csapatuk bővítése végett keresnek tapasztalt kollégát.

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Szívesen adna valami maradandót a jövő elektromos autóinak? Szeretne hozzájárulni a fenntartható mobilitás megvalósításához? Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb járműipari vállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik. Magyarországi gyáregységüket az 1990-es évek során alapították, napjainkban közel 1600 fővel üzemelnek. Az alkatrészek gyártásán túl termékfejlesztéssel is foglalkoznak, ami magában foglal minden olyan tevékenységet, ami a tervezéstől a piaci bevezetésig terjed. Amennyiben szívesen dolgozna egy fejlődésre törekvő, nyitott szemléletű vállalatnál, jelentkezzen partnerünk bővülő csapatába a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva