SZERSZÁMOS FRÖCCSÜZEMI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Halásztelken 1994 óta működő, amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító ügyfelünk részére keresünk

pozícióba új munkatársat
Az általuk gyártott alkatrészek megtalálhatók minden jelentősebb autóipari gyártó modelljeiben
Főbb feladatok:
  • Új szerszámok gyártásba való bevezetése, és az ezzel kapcsolatos dokumentáció készítése
  • Szerszámpróbák előkészítése, gyártási problémák megoldása, a karbantartás ellenőrzése, a 6 fős szerszám karbantartó csapat irányítása
  • Belső fejlesztési projektek irányítása és ellenőrzése
  • Folyamatfejlesztési, helyesbítő és megelőző tevékenységek kezdeményezése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Gépészmérnök vagy anyagmérnök végzettség, polimer technika szakirány
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Projektvezetési képességek és analitikus gondolkodás
Amit megbízónk kínál:
  • Fix fizetés tapasztalat függvényében megegyezés szerint
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek (a helyi Postától néhány percnyire)
Munkavégzés ideje:
  • Napi 8 óra, 8-16:30 óra között (30 perc ebédszünettel)
Amennyiben felkeltette érdeklődését a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Budapest

Finn partnerünk a világ egyik vezető darugyártója. A cég több mint 16 000 alkalmazottat foglalkoztat 50 országban, és három üzleti területre tagolódik; a szolgáltatás, az ipari berendezések és a kikötői megoldások. A magyar leányvállalat 20 éve alakult, és már évek óta piacvezető a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt. Csatlakozzon bővülő csapatukba az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 49 nap múlva
Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Nógrád megyei autóipari partnerünk a világ egyik vezető autóipari beszállító cégcsoportjának magyarországi leányvállalata. További fejlődésük, növekedésük, valamint stratégiai céljaik megvalósításához a következő munkakörbe várjuk új munkatársukat:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk budapesti telephelyű labordiagnosztikai készülékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó cég. Céljuk, hogy a hematológiai gyakorlatokat a világ minden szegletében elérhetővé tegyék. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva