ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS (MŰSZAKI TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk már több, mint 25 éve a legmagasabb színvonalon szolgálja ki megrendelőit, legyen szó az általuk forgalmazott termékek minőségéről, vagy a náluk dolgozó kollégák szakértelméről egyaránt.

Mostanra Magyarország és Közép-Kelet-Európa egyik piacvezető hajtástechnikai, robottechnikai, gépépítő, illetve tömlő- és szerelvény alkatrészeket forgalmazó nagykereskedelmi vállalatává vált.

Amennyiben szeretnél csapatuk része lenni, itt a megfelelő alkalom! Jelentkezz az alábbi pozícióra:

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:

  • Rendelések felvétele, rögzítése, visszaigazolása, számlázása,
  • Árajánlatok készítése, kiküldése és nyomon követése,
  • Műszaki és technikai segítségnyújtás partnerek részére személyesen,
  • Telefonos és írásos kapcsolattartás az ügyfelekkel, megrendelőkkel,
  • Ipari tömlők, hidraulika tömlők és alkatrészeik beazonosítása – elegendő, ha műszaki affinitással rendelkezel, releváns termékismeret nem szükséges -hiszen a cég vállalja teljes körű betanításodat, tréningelésedet!
  • Menedzser munkájának támogatása.

Elvárások:

  • Középfokú (preferáltan műszaki) végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás – főként írásban, külföldi partnerekkel való levelezéshez és katalógusok értelmezéséhez,
  • Műszaki érdeklődés,
  • Számítógép és MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Kereskedelemhez való affinitás,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség.

Előny:

  • 1-3 év műszaki/építőipari vállalatnál szerzett tapasztalat – értékesítési/értékesítés támogatói/asszisztensi/adminisztratív pozícióban,
  • Műszaki végzettség.

Amit partnerünk kínál:

  • Piacképes, dinamikusan fejlődő bérezés,
  • Rendszeres bérkorrekció,
  • Cafeteria (SZÉP kártya),
  • Bejárás támogatás,
  • Budapesti telephelyünkről (19.kerület) céges buszjárat reggel és munkavégzés után (kb. 8-10perc),
  • Kávé, tea korlátlan fogyasztása,
  • Folyamatos, munkakörrel kapcsolatos oktatások,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Dinamikus, fiatalos csapat,
  • Gyakori céges rendezvények.

Munkavégzés helye: Gyál (a Nagy Piaccal szemben).

Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 8:00-16:30 és pénteken 8:00-16:00.  – Túlóra nem jellemző.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérlek csatold magyar nyelvű önéletrajzodat bérigényed megjelölésével.

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk 2007-ben alakult magyar mérnökiroda, amely komplex mérnöki és projektmenedzsment szolgáltatásokat biztosít elsősorban gyárak gépészeti, villamossági és automatikai fejlesztéséhez.

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod kijáró értékesítésben és közel áll hozzád a műszaki/szerviz terület? Érdekel az automatizálás és szívesen vennél részt a legkorszerűbb bejárati rendszerekkel kapcsolatos szerviz értékesítésben? Akkor jelentkezz most, mert ez a TE lehetőséged! Megbízónk egy svéd és finn gyökerű multinacionális cégcsoport tagja. Fő profiljuk a bejárat automatizálás, valamint építőipari műszaki berendezések forgalmazása és szervizelése. A világ vezető szállítója az intelligens biztonsági és beléptetési megoldások piacán. Automatikus bejárati rendszerekhez (különféle ajtók, automatikák, kapuk) kapcsolódó szerviz szolgáltatások és alkatrészek B2B értékesítésére keressük most budapesti csapatuk új tagját az alábbi izgalmas pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Debrecen

Műszaki vénával rendelkezik, de a kereskedelem is érdekli? Ez a lehetőség most Önnek szól! Partnerünk az acél megmunkálás meghatározó szereplője, mely 2005 óta dinamikusan fejlődő és stabil hátterű magyar tulajdonú cég. Fő profilja a betonacél és betonvas kis- és nagykereskedelem, illetve a szereléshez szükséges termékek forgalmazása. Debrecen-Ondódon zöldmezős beruházásként újonnan megépített csarnokuk jelenleg Magyarország legkorszerűbb betonacél és betonvas- megmunkáló gépekkel ellátott üzeme. Jelenleg 3 fős műszaki-kereskedelmi csapatuk új tagját keressük a cég tevékenységének komplex kereskedelmi és műszaki támogatására az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva