ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (ÉPÍTŐIPARI SZEGMENS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 2002 óta folyamatosan és sikeresen működik a magyar építőipari kivitelezés piacán, 100%-ban magyar tulajdonú társaságként.
Tevékenységük főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt.

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

pozícióba keresünk számukra új kollégát.
Feladatok:
  • Műszaki dokumentáció áttanulmányozása, kiértékelése, árazása
  • Alvállalkozóktól, beszállítóktól árajánlat kérés, versenyeztetés, kiválasztása
  • Nyertes alvállalkozókkal, beszállítókkal szerződéskötés
  • Egyeztetés hatóságokkal, tervezőkkel
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Építőipari területen szerzett tapasztalat (építésvezető, művezető pozíciókban  - de szívesen kerülne át irodai környezetbe) VAGY
  • Min. 1-3 év tapasztalat építőipari előkészítésben
  • Felhasználói szintű Ms Office ismeretek (Excel, Word)
  • TERC költségvetési program
  • B-kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Műszaki ütemterv összeállításában szerzett tapasztalat
Amit nyújtanak:
  • Piacképes bércsomag (alapbér + negyedéves bónusz + utazástámogatás)
  • Mobiltelefon, laptop
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 6. kerület
Amennyiben szakmai tapasztalatai alapján úgy érzi megfelel a támasztott elvárásoknak, várjuk jelentkezését önéletrajza benyújtásával együtt honlapunkon keresztül!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Vegyipar, Gyógyszer | Budapest

Partnerünk egy nemzetközi cégcsoport magyarországi üzletága, melynek fő tevékenységi köre bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztése, gyártása és értékesítése. Az üzletág elsősorban élelmiszer- és környezetbiztonsági megoldásokkal foglalkozik, kiegészítve azt állategészségügyi és klinikai diagnosztikai alkalmazásokkal. Az üzletág mind harmadik feles partnereket, mind a cégcsoport saját laboratóriumait kiszolgálja termékekkel. Az üzletág nemzetközi központja Budapesten, a IV. kerületben található, a világpiacot kiszolgáló termelési és logisztikai központtal, melyet 2018-ban alapítottak és azóta folyamatosan fejlesztik. Az ELISA terület bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 2 nap múlva