ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (ÉPÍTŐIPARI SZEGMENS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 2002 óta folyamatosan és sikeresen működik a magyar építőipari kivitelezés piacán, 100%-ban magyar tulajdonú társaságként.
Tevékenységük főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt.

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

pozícióba keresünk számukra új kollégát.
Feladatok:
  • Műszaki dokumentáció áttanulmányozása, kiértékelése, árazása
  • Alvállalkozóktól, beszállítóktól árajánlat kérés, versenyeztetés, kiválasztása
  • Nyertes alvállalkozókkal, beszállítókkal szerződéskötés
  • Egyeztetés hatóságokkal, tervezőkkel
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Építőipari területen szerzett tapasztalat (építésvezető, művezető pozíciókban  - de szívesen kerülne át irodai környezetbe) VAGY
  • Min. 1-3 év tapasztalat építőipari előkészítésben
  • Felhasználói szintű Ms Office ismeretek (Excel, Word)
  • TERC költségvetési program
  • B-kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Műszaki ütemterv összeállításában szerzett tapasztalat
Amit nyújtanak:
  • Piacképes bércsomag (alapbér + negyedéves bónusz + utazástámogatás)
  • Mobiltelefon, laptop
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 6. kerület
Amennyiben szakmai tapasztalatai alapján úgy érzi megfelel a támasztott elvárásoknak, várjuk jelentkezését önéletrajza benyújtásával együtt honlapunkon keresztül!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Our partner is part of a world leading life science group providing analytical testing services for the food, environment and biopharmaceutical segments. To take part and lead the production and process development, production transfer and culture media preparations at the Budapest Headquarters, they are looking for an experienced colleague for the following role:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Our partner is part of a world leading life science group providing analytical testing services for the food, environment and biopharmaceutical segments. To support their international product management and R&D teams located at the Budapest Headquarters, we are looking for a new:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Bács-Kiskun megye

Apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keressünk kollégát az alábbi pozícióba: