MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Pest megyei partnerünk kiváló minőségű elektronikai berendezéseket gyárt az orvostechnika, a telekommunikáció, az autóipar és más ágazatok számára.
Jelenlegi csapatunk bővítésére a következő munkakörbe várják a Te jelentkezésedet:

Olyan szakember vagy, akit vonz az elektronika világa?
Szívesen alakítasz egy folyamatot, mindig jobbra törekedve?
Ha igen, akkor ez Neked való lehetőség, élj vele!

Mivel járulsz hozzá a nagy egészhez?
Kulcsszereped lesz a vállalat minőségbiztosítási rendszerének hatékony működtetésében.

Miben számítanak Rád?
  • A vállalat integrált minőségbiztosítási rendszerének működtetése, folyamatos fejlesztése (IATF 16949, ISO 14001, ISO 50001).
  • Vevői reklamációk kezelése (hibaanalízis, intézkedési terv, 8D) gyártási selejtek analízise, selejt statisztikák készítése.
  • Termék / folyamat auditok tervezése és végrehajtása (VDA 6.3, 6.5).
  • Részvétel vevői auditokon, látogatásokon, illetve azok előkészítése.
  • Részvétel új termékek és folyamatok bevezetésében.
  • Mintagyártás nyomon követése, mintajelentés készítése.
  • CP, FMEA készítés.
  • Mérőeszköz felügyelet, kalibrálás, MSA.
  • Havi kimutatások készítése.
Mire van szükséged ehhez?
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Elektronikai iparban szerzett tapasztalat elengedhetetlen.
  • Minőségbiztosításban szerzett 2 éves tapasztalat.
  • Minőségügyi módszerek és technikák ismerete (5Why, Ishikawa, MSA, 8D, PQP, FMEA, PPAP).
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Angol és/vagy német nyelv aktív, kommunikációképes használata
  • Önálló munkavégzés
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készség
A csapat kifejezetten örül, ha van:
  • Nyitott, motivált hozzáállás
Mivel becsülik meg a munkádat és Téged?
  • Szaktudásodhoz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő juttatási csomag
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Dolgozói ajánlási bónusz lehetősége
  • Extra szabadnapok megszerzésének lehetősége
  • Bejárási támogatás
  • Modern munkaeszközök
  • Fejlődési lehetőség, képzéseken való részvétel
Hol fogsz dolgozni?
Érd

Munkarend:
Irodai H-P, törzsidővel (8:00 – 14:30).

Ha szívesen kipróbálnád magad ebben a munkakörben, várjuk jelentkezésedet magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Nógrád megyei autóipari partnerünk a világ egyik vezető autóipari beszállító cégcsoportjának magyarországi leányvállalata. További fejlődésük, növekedésük, valamint stratégiai céljaik megvalósításához a következő munkakörbe várjuk új munkatársukat:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Gyártás, Termelés | Somogy megye

Szeretne egy stabilan növekvő vállalatnál dolgozni, akik a Covid ellenére is folyamatosan bővülnek? Szeret automatizált gépekkel dolgozni? Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára. Siófoki gyártóegységük autóipari ülésmozgató megoldásokat, lehajtható fejtámlákat, motorháztető nyitó kábeleket, valamint kisgép kábeleket gyárt. Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar-Landrover, Peugeot, Fiat modelljei. Siófoki csapatukba keresnek most új munkatársat.

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk több mint 50 évet töltött a szabványos és testreszabott csomagolási megoldások széles skálájának kifejlesztésével a vezető globális gyógyszergyártó cégek számára. Magántulajdonban lévő, nyereséges és folyamatosan növekvő cégként 110 főt foglalkoztat Magyarországon. Csapatuk megerősítése miatt keresünk hozzájuk új munkatársat

A hirdetés lejár 19 nap múlva