SMT MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Partnercégünk közel 15 éve foglalkozik kiváló minőségű elektronikai termékek gyártásával többek közt orvostechnikai, telekommunikációs, autóipari és egyéb ágazatok számára.

Bővülés miatt jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

SMT MÉRNÖK

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • A komplett SMT gyártás felügyelete
  • Pasztanyomtató, SPI, beültető és AOI gépek felügyelete, programozása
  • Rendszeres kemence hőprofil mérés, új termék esetén megfelelő hőprofil készítés
  • Részvétel az új folyamatok tervezésében, NPI folyamatokban
  • Folyamatos fejlesztés, hibaanalízis, gyökérok elemzés, preventív akciók kivitelezése
  • Röntgenes SMD alkatrész számláló felügyelete
  • Karbantartási terv definiálása, tartalék alkatrészek biztosítása
  • Munkautasítások készítése, meglévők karbantartása, gépkezelők oktatása
  • Főszereplő ciklusidő csökkentést, selejtcsökkentést célzó projekteben

Megbízónk elvárásai:

  • Gépész- vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • SMT gyártásban szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Aktív angol és / vagy német társalgási szintű nyelvtudás szóban és írásban
  • Rendszerszemlélet, önálló, lendületes és konstruktív munkavégzés, kiváló problémamegoldó készség

Amit Megbízónk kínál számodra:

  • Felelősségi körhöz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Extra szabadnapok megszerzésének lehetősége
  • Fejlődési lehetőség, képzéseken való részvétel

Munkaidő: Általános munkarend H-P (törzsidő 8:00-14:30-ig)

Munkavégzés helye: Érd

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajzod csatolásával:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Villamos szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja? Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik? Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 49 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk budapesti telephelyű labordiagnosztikai készülékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó cég. Céljuk, hogy a hematológiai gyakorlatokat a világ minden szegletében elérhetővé tegyék. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Gyártás, Termelés | Heves megye

Partnerünk egy magyar tulajdonú vállalat, mely zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú, búzaalapú termékek világszínvonalú, környezetbarát technológiával történő gyártásával. Amennyiben szeretnél egy innovatív, sikeres csapat tagja lenni és a cég kiemelkedő értékeit képviselni, ne habozz, JELENTKEZZ! Most erősáramú szakterületre, 12 fős szakértő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva