GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnercégünk csaknem 15 éve orvostechnikai, telekommunikációs, autóipari elektronikai berendezések gyártásával foglalkozik. A céges politikát és portfóliót jellemzi a magas minőségű termékek gyártása.

Jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • Cikkszámok és termékszerkezetek létrehozása és karbantartása
  • Kiváltó alkatrészek felkutatása, meghatározása
  • Bejövő áru ellenőrzési folyamatát
  • Kommunikáció a különböző részlegekkel
  • Riportok elkészítése
  • Dokumentációk karbantartása
Megbízónk elvárásai:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Elektronikai alkatrészek ismerete
  • Elektronikai gyártási technológiák ismerete
  • Angol és/vagy német középfokú nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előny:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Precizitás és magasszintű pontosság
Amit Megbízónk kínál számodra:
  • Felelősségi körhöz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Cafeteria
  • Laptop, mobiltelefon
  • Bejárási támogatás 100% tömegközlekedés vagy nettó 25 ft / km üzemanyag hozzájárulás
  • Extra szabadnapok megszerzési lehetősége
  • Fejlődési lehetőség, képzéseken való részvétel, németországi
Munkaidő: Általános munkarend (törzsidő 8:00-14:30-ig) hétfőtől – péntekig

Munkavégzés helye: Érd

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Nyitott vagy a legújabb technológiák és a repülőgépipar felé? Szeretnéd egy világszerte ismert vállalatnál szélesíteni mérnöki szakmai tapasztalatodat? Szívesen dolgoznál multi környezetben és hasznosítanád napi szinten angol nyelvtudásodat? Akkor ez a TE lehetőséged, pályázd meg ezt a pozíciót! Partnerünk immár 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

Partnercégünk csaknem 15 éve orvostechnikai, telekommunikációs, autóipari elektronikai berendezések gyártásával foglalkozik. A céges politikát és portfóliót jellemzi a magas minőségű termékek gyártása. Bővülés miatt jelenleg új munkatársukat keresik az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva