PHP FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk széleskörű, szakértői támogatást nyújt az informatikai rendszerekhez kapcsolódóan ügyfelei részére.

Egyedi rendszerek tervezése és fejlesztése, informatikai rendszerek üzemeltetése, IT és  folyamatmenedzsment tanácsadás is megtalálható szolgáltatásaik között.

Bővülés miatt keressük hozzájuk új munkatársukat a következő pozícióba:

Fejlesztőként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Weboldalak, alkalmazások és különböző portálmegoldások fejlesztése
  • Feladatok fejlesztési konvenciók szerinti megvalósítása
  • Együttműködés a rendszerszervezőkkel és tesztelőkkel
Amit megbízónk kér tőled:
  • Középfokú szakirányú végzettség megléte
  • 2-3 éves tapasztalat PHP fejlesztőként
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Előnynek számít:
  • Felsőfokú végzettség
  • A következő technológiákban szerzett tapasztalat: React, Typescript, MySQL, MSSQL, Javascript, Node.js
  • Vezetői tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
Amit Megbízónk kínál:
  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer (alapfizetés + bónusz)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (laptop és mobiltelefon)
  • Ingyen kávé, gyümölcs, üdítő
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Közös workshopok és csapatépítők
  • Akár teljes Home Office lehetőség a betanulás utáni időszakban
A munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület (Pólus Pont Irodaház)

Amennyiben szívesen csatlakoznál megbízónk csapatához, kérlek töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak ügyfeleik számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk új munkatársat. Fő felelőssége: A Backend fejlesztő felelős a meglévő termékek „backend”-jének fejlesztésére irányuló javaslatok kidolgozásáért, új termékek fejlesztéséért, valamint a meglévő hibák javításáért.

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Győr-Moson-Sopron megye

Szeretne csatlakozni egy dinamikusan fejlődő céghez, ahol próbára teheti az eddig megszerzett tapasztalatát? Partnerünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, ahova most bővítés céljából keresünk új kollégát.

A hirdetés lejár 21 nap múlva

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni? Szeretné próbára tenni eddig megszerzett tudását? Parterünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk új kollégát.