MÉDIAKUTATÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk! Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő, innovatív csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

MÉDIAKUTATÓ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Tervezőcsoportok ügyfélkörének napi szintű kiszolgálása kampánytervezés, média hatékonysági kérdésekben, részvétel szakmai média riportok készítésében
  • Iparági szoftverek teljes körű használata (Nielsen, Gemius Explorer, TGI /WDBA, Kantar-Hoffmann, AdexPlusXL, AdexSpot XL, egyéb adatkezelő tool-ok)
  • Részvétel piaci összefoglalók és stratégiai anyagok összeállításában, vállalati kommunikáció és belső céges szakmai kommunikációt segítő anyagok előállításában

Testhezálló számodra a pozíció, amennyiben:

  • Minimum 1-3 éves tapasztalattal rendelkezel médiakutatói/piackutatói/ügynökségi területen
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettséged van
  • Kiváló matematikus és analitikai képességekkel bírsz
  • Adatbázis kezelési ismeretekkel rendelkezel
  • Ügyfélközpontú, megoldásfókuszú attitűd jellemez
  • Kiemelt szintű precizitás, elemző, alkotó gondolkodási készség, kommunikációs szakma iránti érdeklődés jellemez
  • Magasabb szintű Microsoft Excel ismeretekkel rendelkezel
  • Átfogó piacismerettel bírsz: iparági szoftverek, médiatrendek ismerete, szakmai hírekben való tájékozottság

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Családbarát munkakörnyezet
  • Kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások: 13. havi fizetés, utazási támogatás, céges telefon és laptop
  • Havi 8 nap Home Office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület frekventált része

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt? Többéves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen (médiaügynökségnél)? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk!Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk minimum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Partnerünk egy 15 éve nyereségesen működő, Magyarországon abszolút piacvezető, nemzetközi viszonylatban top szinten helyet foglaló magyar tulajdonú vállalat. Széles körű, komplex marketing tevékenységet végeznek. Folyamatos fejlődésüknek köszönhetően bővülő csapatukba keresünk motivált munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Our partner is part of a world leading life science group providing analytical testing services for the food, environment and biopharmaceutical segments. To strengthen the International Marketing Team, they are looking for a new colleague for the following role: